پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
برنامه زاکانی برای تامین ۳ هزار دستگاه اتوبوس برای تهران
۱۴:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
اجاره خودرو

برنامه زاکانی برای تامین ۳ هزار دستگاه اتوبوس برای تهران

عضو شورای شهر تهران با اشاره به رضایتمندی شهروندان از اقدامات زاکانی طی دو ماه گذشته گفت: افزوده شدن ۳ هزار دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل ونقل عمومی از برنامه‌های مدیریت شهری است.

به گزارش پرشین خودرو، سیدمحمد آقامیری عضو شورای شهر تهران در مورد اقدامات شهرداری طی دو ماه گذشته اظهار داشت:‌شهرداری تهران طی این مدت خیلی خوب عمل کرده و نمره خوبی را در رضایت‌مندی مردم به دست آورده است به طوری که در بازدیدهایی که توسط اعضای شورا در حال انجام است این موضوع کاملاً مشهود شده است.

وی افزود: یکی از اقدامات مهمی که زاکانی انجام داده بحث بررسی وضعیت مالی شهرداری و حساب‌های شهرداری است که تجمیع و احصا شده همچنین میزان بدهی و طلب‌ها مشخص است و این مسأله مهم و پایه کار اقتصادی در شهرداری محسوب می‌شود.

این عضو شورای شهر تهران گفت:‌سکان‌دار مدیریت شهری باید ابتدا بر مسائل مالی تمرکز می‌کرد تا بتواند مدیریت را به خوبی انجام دهد که خوشبختانه با پیگیری‌های خوب و تیم قوی این موضوع محقق شده است.

آقامیری خاطرنشان کرد: بعد از مسأله بررسی وضعیت مالی شهرداری موضوع حمل و نقل و ترافیک هم مورد توجه بود که خوشبختانه 110 دستگاه اتوبوس اخیرا به ناوگان اتوبوسرانی اضافه شده و افزوده شدن 3 هزار دستگاه اتوبوس دیگر تا دو سال آینده از برنامه‌های مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه عدم رضایت‌مندی مردم در برخی از محلات و مناطق تهران مربوط به اقدامات مدیریت شهری سابق است،‌گفت: شهرداری تهران طی دو ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته و در بارندگی‌های اخیر نیروهای این مجموعه بسیار فعال عمل کردند و حجم آبگرفتگی هم اندک بود و مشکل خاصی ایجاد نشد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!