پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۲۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
فراهم‌سازی شرایط بهره‌مندی افراد از خودروی ارزان قیمت
۱۶:۲۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
اجاره خودرو
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درخواست کرد؛

فراهم‌سازی شرایط بهره‌مندی افراد از خودروی ارزان قیمت

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس با اشاره به طرح ساماندهی صنعت خودرو گفت:این طرح به بهره مندی افراد از خودروی ارزان قیمت کمک می کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، سیدکاظم موسوی در نشست علنی امروز -چهارشنبه-مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از شورای نگهبان برای تائید مصوبه مجلس در حوزه صنعت خودرو، افزود: در راستای رقابت پذیری صنعت خودرو لازم می بینم از نمایندگانی که طرح ساماندهی بازار خودرو را ارائه دادند قدردانی کنم چرا که در پی آن شاید تعدادی از افراد بتوانند خودروهای ارزان قیمت خریداری کنند.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر صمت ادامه داد: اگر واردات خودرو بلامانع شود با این شرایط لازم است بهره مندی جانبازان، خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان برای بهره مندی از خودرو مدنظر قرار گیرد چرا که مصوباتی در این زمینه وجود داشته اما ایران خودرو و سایپا آن ها را اجرا نکردند.

همچنین در این نشست رمضانعلی سنگدوینی در تذکر شفاهی گفت:یکی از آرزوهای دیرینه ایثارگران و فرزندانشان استخدام است که در بند د تبصره 20 قانون بودجه 1400 مصوب شده است بنابراین از رئیس جمهور، وزرای مربوطه و سازمان اداری استخدامی کشور درخواست می کنم که تا پایان سال به مشکلات این قشر در این زمینه رسیدگی کنند.

نماینده مردم گرگان تصریح کرد: یکی از ظرفیت های مطلوبی که در کشور وجود دارد مجمع خیرین و امور خیریه ها است که گلایه های بسیاری دارند و این در حالی است که آن ها کمک شایانی برای دولت و مناطق محروم هستند بنابراین لازم است مشکلات آن ها و مالیات شان در بودجه 1401 اصلاح شود.

وی خاطرنشان کرد: بررسی رتبه بندی معلمان بسیار طولانی شده است بنابراین از کمیسیون آموزش و تحقیقات درخواست می کنم با توجه به مبلغ 25 هزار میلیارد تومانی که دولت برای این بخش تقبل کرده است، در جهت تسریع ارسال آن به صحن اقدام کنند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!