پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
 ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور /وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور /وضعیت آب و هوا اعلام شد

اوایل وقت امروز، در مناطق صنعتی و پرجمعیت انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، اوایل وقت امروز شنبه، در مناطق صنعتی و پرجمعیت انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود. از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور در بخش‌هایی از خوزستان و چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، ایلام و لرستان بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

یکشنبه بارش در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، همدان، مرکزی، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان، غرب فارس و بوشهر ادامه خواهد داشت.

دوشنبه گستره سامانه بارشی افزایش یافته و علاوه بر نواحی ذکر شده در بخش‌هایی از زنجان، جنوب استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، تهران و البرز فعالیت خواهد داشت و در سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

سه شنبه در بخش‌هایی از شرق، شمال شرق و ارتفاعات البرز بارش پراکنده انتظار می‌رود. اوایل وقت چهارشنبه سامانه بارشی از شرق کشور خارج خواهد شد.

در این روز، برای سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود و در سایر نقاط کشور جوی پایدار پیش‌بینی می‌شود.

شنبه تا دوشنبه غرب خلیج فارس و طی روز‌های سه‌شنبه تا چهارشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!