دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
کامیون NPR75M بهمن‌دیزل 5 ستاره شد
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

کامیون NPR75M بهمن‌دیزل 5 ستاره شد

بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در گروه خودروهای سنگین تولیدی مهر ماه امسال، کامیون ایسوزو NPR75M بهمن‌دیزل نسبت به ماه‌های پیشتر ارتقا کیفی داشته و در هفتمین ماه از سال ۱۴۰۰ با پنج ستاره کیفی تولید شده است.

به گزارش پرشین خودرو، کامیون ایسوزو NPR75M به پیشرانه 5193 سی سی چهار سیلندر توربو شارژ 16 سوپاپ مجهز است و می توانند به عنوان یک پیشرانه دیزلی، 150 اسب بخار قدرت را با گشتاور 402 نیوتن متر تولید کند، همچنین این پیشرانه با جعبه دنده شش سرعته دستی توان را به چرخ های عقب می رساند.

کامیونت های ایسوزو NMR85E و NPR75K نیز همچنان پنج ستاره کیفی خود را حفظ کرده و کامیونت شیلر بهمن دیزل در مقام چهار ستاره کیفی قرار گرفته است.

بر اساس ارزیابی صورت گرفته در بخش مسافربری، مینی‌بوس پگاسوس تولید گروه بهمن‌دیزل سه ستاره از پنج کیفی را به خود اختصاص داده است.

در بخش کامیون‌ها نیز کامیون FAW Tiger V 8 تن و در بخش کشنده نیز 6FAW J هر دو محصول شرکت سیباموتور چهار ستاره کیفی کسب کرده اند.

بهمن دیزل از سال 1395 ضمن خصوصی سازی، افزایش ظرفیت دو برابری در شهرک صنعتی البرز و اشتغال 30 درصدی در پی داشته و به عنوان یک شرکت بهره ور و بزرگترین تجاری ساز کشور شناخته شده است.

دستیابی به داخلی سازی 60 درصدی در شیلر، ارتقاء سطح کیفی محصولات، افزایش صد درصدی تولید و صادرات از اهداف بهمن دیزل در سال جاری است.

اجاره ماشین عروس
!
!
!