پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
عرضه کامیون‌ با پیشرانه داخلی یورو۴ و DPF
۱۲:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو دیزل خبر داد:

عرضه کامیون‌ با پیشرانه داخلی یورو۴ و DPF

مدیرعامل ایران خودرو دیزل با بیان این‌که تمامی کامیون‌های این شرکت مجهز به قوای محرکه ساخت داخل بوده و دارای بالاترین استانداردهای موجود است، عنوان کرد: موتور این محصولات دارای استاندارد یورو چهار است که با تجهیز به DPF (فیلتر جاذب دوده) به مشتریان عرضه می شود و در سال ۱۴۰۱ نیز به استاندارد یورو پنج ارتقا خواهد یافت.

به گزارش پرشین خودرو، جواد توسلی مهر، با بیان این‌که سیاست های کلان ایران خودرو دیزل، حرکت به سمت حداکثر استفاده از ظرفیت های تولید داخل است، گفت: محصولاتی که در حال حاضر در این شرکت تولید می‌شود، با موتورهای بنزینی است که در شرکت ایدم تبریز داخلی‌سازی شده و تولید می شود.

وی با اشاره به این‌که موتور نصب شده بر روی محصولات ساخت داخل از جمله انواع کامیون ۱۹ تن و ۲۶ تن، از موتورهای گروه ۳۵۵ بوده و در اتوبوس موتور ۴۵۷ استفاده می شود، یادآور شد: هر دوی این محصولات در مجموعه ایران خودرو دیزل تولید می شود.

به گفته مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل، صرفا یکی از کامیون های این خودروساز به صورت مونتاژی و با همکاری شریک تجاری بزرگ و معتبر جهان تولید می شود و فعالیت های آن در سطح جهانی و نیز استانداردهای بین المللی روز است.

وی خاطرنشان کرد: موتور کامینز که از بهترین برندهای موتور دیزلی به شمار می رود، دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و بر روی یکی از مدل های خودروی دیزلی نصب می شود.

توسلی مهر افزود: ایران خودرو دیزل در ۲۰ سال گذشته، در نوسازی ناوگان باری و مسافری همواره پیشرو بوده و آمادگی کامل خود را برای تولید و تحویل سالانه هفت هزار دستگاه کامیون با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مشروط به اصلاح الگوی تامین مالی اعلام کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
آریا
vote
۰
vote
۱۴۰۰/۰۹/۰۲
تولید کامیون های کمپرسی بنز ۱۹۲۴ و ۲۶۲۴ در ایران(بعد از چهل سال توقف تولیدش در آلمان) ننگ آور و باعث خجالته واقعا !!!
صمد
vote
۰
vote
۱۴۰۰/۰۹/۰۱
واقعا چرا وقتی کامیونهای با تکنولوژی ۷۰ سال قبل ایران خودرو دیزل هست دولت اجازه واردات کشنده های روز اروپایی رو میده
!
!
!