چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۹:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
قرعه‌کشی ۷ محصول طرح پیش فروش سایپا
۱۹:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
اجاره خودرو
اسامی منتخبان ۵ شنبه اعلام می‌شود؛

قرعه‌کشی ۷ محصول طرح پیش فروش سایپا

قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله هفت محصول سایپا در آذر ماه ۱۴۰۰ انجام شد؛ اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ، چهارم آذرماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله هفت محصول سایپا شامل شاهین.جی، کوییك با گیربكس معمولی (رینگ فولادی)، کوییك.آر، ساینا.اس، کوییک.اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا۱۵۱ با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا ۱۲۰ هزار و ۷۷۳ نفر شركت كردند كه ۱۱۷ هزار و ۷۶۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش چهار هزار خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، هشت هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح ۴۰۰ دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این ۸۰۰ دستگاه کوییك با گیربكس معمولی، ۵۰۰ دستگاه کوییک.آر، ۸۰۰ دستگاه کوییک.اس، هزار دستگاه ساینا.اس، ۲۰۰ دستگاه کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و۳۰۰ دستگاه سایپا ۱۵۱ عرضه می شود.

اسامی منتخب طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی، پنج شنبه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبان از ساعت ۱۴ روز پنج شنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح پیش فروش یک ساله، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.
 

!
!
!