چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
2 تفاهم برای طراحی و تولید فرمان برقی و سانروف
۱۱:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

2 تفاهم برای طراحی و تولید فرمان برقی و سانروف

دو تفاهم‌ نامه سه جانبه طراحی و تولید فرمان برقی و سانروف برای محصولات شرکت ایران خودرو به امضاء رسید.

به گزارش پرشین خودرو، اولین تفاهم‌نامه فناوری طراحی و تولید فرمان برقی و سانروف محصولات ایران خودرو، میان ساپکو، شرکت‌ آذین خودرو و شتاب‌ دهنده دانش بنیان فاطر شریف منعقد شد.

دومین تفاهم نامه مشترک نیز در خصوص طراحی و تولید فرمان برقی میان شرکت ساپکو، شرکت بنیان صنعت اول و شتاب‌ دهنده دانش بنیان فاطر شریف به امضا رسید که تا حصول نتایج و اقدامات اجرایی دنبال خواهد شد.

شرکت ساپکو، در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین شده اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از تولید فناورانه در دوران سخت تحریم‌های ظالمانه، نسبت به تعامل با قطعه‌سازان اقدام کرده است و براساس مدل جدید از توانمندی متخصصان و شرکت های دانش بنیان رویکرد توسعه داخلی سازی قطعات را اتخاذ کرده که کاهش ارزبری تولید، انتقال دانش فنی و ارتقای تحقیق و توسعه را به دنبال دارد.

محور اصلی این تفاهم‌نامه‌ها با رویکرد توسعه و بومی‌سازی فناوری تا سطح تدوین دانش‌فنی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و نمونه سازی و تولید توسط شرکت سازنده است که با حضور موثر و کارشناسانه سه طرف تفاهم نامه و تشکیل تیم فنی و کارگروه تخصصی، تقاضای قیمتی (RFP) بررسی شده و در این راستا، طرح پیشنهادی تدوین و راهکارهای اجرایی ارایه خواهد شد و شرکت ساپکو به‌عنوان ناظر، مدیریت این دو پروژه را برعهده خواهد داشت.
 

اجاره ماشین عروس
!
!
!