چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
تیگو 7 پرو در اولین نمایش رسمی مورد تایید خبرنگاران قرار گرفت
۱۲:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تیگو 7 پرو در اولین نمایش رسمی مورد تایید خبرنگاران قرار گرفت

شرکت مدیران خودرو در روز 27 آبان ماه نسبت به نمایش رسمی خودرو تیگو 7 پرو برای متخصصان صنعت خودرو و اصحاب رسانه اقدام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در این مراسم ویژه علاوه بر تیگو 7 پرو خودرو تیگو 8 پرو نیز به عنوان بزرگترین و لوکس ترین شاسی بلند آن شرکت به نمایش درآمد. در این مراسم بیش از 50 نفر از متخصصان صنعت خودرو و اصحاب رسانه حضور یافتند.

در ادامه مراسم آقای جک لی مدیر عامل شرکت مدیران خودرو، حمایت مشتریان، اصحاب رسانه و نمایندگان مدیران خودرو را انرژی بخش آن شرکت برای حرکت رو به جلو در زمان تحریم ها دانست.

علاوه بر آن، وی اعلام کرد شرکت مدیران خودرو هیچ گاه حرکت رو به جلو و پیشرفت را رها نمی کند و با اعتقاد به اینکه مردم ایران لایق داشتن مدرن ترین و با کیفیت ترین خودروها هستند خودروهای تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو که جدیدترین و لوکس ترین محصولات هستند را به زودی در بازار ایران عرضه خواهد کرد.

خبرنگاران و متخصصان صنعت خودرو پس از بازدید از خودرو نمره بالایی به خودرو دادند و ترکیب طراحی بدنه در کنار طراحی زیبای داخلی و سطح آپشن های بکار رفته در خودرو را عامل موفقیت تیگو 7 پرو در بازار ایران برآورد کردند.

تیگو 7 پرو از ترکیب موفق موتور 1500 سی سی توربو و گیربکس CVT 9 سرعته استفاده می نماید که قدرت 147 اسب بخار را برای خودرو فراهم می آورد. در کنار قدرت بالای پیشرانه تجهیزات رفاهی تیگو 7 پرو مانند:شارژر وایرلس موبایل، درب صندوق عقب برقی با حافظه، سه دیسپلی با ابعاد 25/10-8-7 اینچی، سیستم PEPS و سقف پانارومیک می توانند رانندگی لذت بخشی را برای سرنشینان فراهم آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به ادرس زیر مراجعه کنید:
https://www.mvmco.ir/

 

برچسب ها:
تیگو 7 پرو
!
!
!