چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۹:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۹
حمایت دولت و مجلس از بخش خصوصی، وظیفه است
۱۹:۰۳ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۹
اجاره خودرو
نمایندگان خانه ملت در مراسم معرفی یک خودرو تجاری؛

حمایت دولت و مجلس از بخش خصوصی، وظیفه است

دولت و خانه ملت وظیفه دارند تا به بهترین شکل از بخش خصوصی کشور حمایت کنند.

به گزارش پرشین خودرو، روز گذشته محصول جدید تجاری بهمن‌ دیزل با نام کامیونت فورس که خط تولید آن به تازگی در این شرکت راه‌ اندازی شده و آماده ورود به بازار است، در مراسمی با حضور مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی نمایندگان مجلس و مسوولان گروه خودروسازی بهمن‌ رونمایی شد.

حسین محمدصالحی دارانی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، در حاشیه مراسم رونمایی از محصول جدید تجاری بهمن‌ دیزل با نام کامیونت «فورس» گفت: گروه بهمن یکی از بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت های تولیدکننده خودرو در کشور و حتی خاورمیانه محسوب می شود و این امر موجب افتخار هر ایرانی است.

وی تاکید کرد: تمامی دستگاه ها، اعم از سازمان شهرداری ها، وزارت کشور و مجلس شورای اسلامی باید در جهت اهمیت دادن به تولید داخل و از طرفی نیز جایگزین کردن خودروهای فرسوده و اصلاح ناوگان حمل و نقل از توان شرکت هایی نظیر گروه بهمن بیشتر بهره ببرند.

صالحی دارانی یادآور شد: باید از تولید داخل حمایت کنیم تا ذیل آن تولید کنندگان بتوانند ظرفیت تولید داخل را بالاتر ببرند.

نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی حمایت از شرکت های توانمند موجب جهش تولید و افزایش اشتغال در داخل خواهد شد و تقویت صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی را به همراه دارد.


وظیفه دولت و مجلس حمایت از تولیدکنندگان است

مسلم صالحی نماینده مردم اقلید و رییس فراکسیون حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی در مجلس شورای اسلامی، به فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل و از طرفی ظرفیت محدود دولت در تامین خودروهایی که بتواند در حوزه حمل و نقل خدمات رسانی کند، اشاره کرد و افزود: وجود بخش خصوصی و مجموعه هایی نظیر گروه بهمن می تواند به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور کمک شایانی کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت و خانه ملت وظیفه دارند، به بهترین شکل از بخش خصوصی حمایت کنند، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی با وضع قوانین و نظارت بر اجرای قوانین وضع شده از جمله اصلاح قوانین گمرکی، مالیاتی و قوانین مربوط به صدور مجوزهای لازم می تواند در رفع موانع تولید نقش بسزایی داشته باشد.

وی اضافه کرد: دولت نیز با اجرای درست قوانین و تسهیل فرآیندهای مربوط به آن، باید انگیزه لازم برای بخش خصوصی را به منظور افزایش تولید و ارتقای کیفیت محصولات از جمله تامین خودروهای مورد نیاز کشور فراهم آورد.


شرکت بهمن دیزل موجب افتخار کشور است

عباس جهانگیر زاده نماینده مردم شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی، نیز در حاشیه مراسم مذکور با تاکید بر اینکه شرکت بهمن دیزل موجب افتخار کشور است و در گزارشات ارائه شده از سوی مدیران مجموعه اقدامات خوبی در تولید خودروهای تجاری انجام شده است، خاطرنشان کرد: باید در کنار تولیدکنندگان باشیم و برای رفع موانع تولید هر حمایتی از دستمان بر بیاید، دریغ نخواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!