چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۳۳ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
مجلس باید برای نوسازی ناوگان فرسوه اقدامات موثر انجام دهد
۱۳:۳۳ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
اجاره خودرو
رییس مجمع نمایندگان تهران در خانه ملت:

مجلس باید برای نوسازی ناوگان فرسوه اقدامات موثر انجام دهد

رییس مجمع نمایندگان تهران تاکید کرد که باید کمیسیون های مرتبط در مجلس شورای اسلامی در چارچوب وظایف قانون گذاری خود برای نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور اقدامات موثری را انجام دهند.

به گزارش پرشین خودرو، سید رضا تقوی، با اعلام این خبر اظهار داشت: ما طرفدار بخش خصوصی هستیم و آن را تقویت می کنیم زیرا همیشه تولید نیاز به مصرف دارد یعنی ذوق و احساسات مصرف کننده باید در تولید در نظر گرفته شود. در جایی که تولید نیست حیات نیز وجود ندارد و قدرت ملی باید به وسیله تولید به نتیجه برسد و تولید نشانگر اعتماد به نفس یک مجموعه است.

نماینده مردم تهران که در مراسم رونمایی از کامیونت های فورس سخن می گفت، به توانمندی گروه بهمن در تولید انواع خودروها اعم از تجاری و سواری اشاره کرد و افزود که این سرمایه ارزشمندی است که برای کشور ایجاد شده و یک سرمایه ملی است.

وی برای کمک به حل مشکل تولید بطور کامل اعلام آمادگی کرد و افزود: مسئله حمل و نقل یکی از مسائل مهم کشور است.

تقوی در پایان بر ضرورت بروز رسانی و تقویت ناوگان حمل و نقل کشور اشاره کرد و حمایت های بیشتر از بخش خصوصی مانند گروه بهمن را از جمله اقدامات مناسب برای حل این مسائل مطرح کرد.

روز دوشنبه محصولات جدید تجاری بهمن ‌دیزل با نام کامیونت های «فورس» که در چهار مدل 8.5 تن کابین دار و تک کابین و شش تن کابین دار و تک کابین در خط تولید این شرکت راه‌اندازی شده و آماده ورود به بازار است، با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مشتریان عمده گروه بهمن و نمایندگان مجاز بهمن دیزل معرفی و رونمایی، و مراسم ورود به بازار آن انجام شد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!