چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۲۹ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
 آغاز فروش پاییز فردا موتورز با اقساط 24 ماهه
۱۸:۲۹ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
اجاره خودرو
خودروهای FMC SX5 و FMC 511 عرضه می شود؛

آغاز فروش پاییز فردا موتورز با اقساط 24 ماهه

فردا موتورز در ادامه طرح ویژه فروش پاییز محصولات خود در آذر ماه خودروهای FMC SX5 و FMC 511 را با اقساط 24 ماهه به فروش می‌رساند.

به گزارش پرشین خودرو، فردا موتورز در بخش‌نامه فروش آذر ماه خود، كراس اوور FMC SX5 را با پیش پرداخت 50 درصدی سه مرحله‌ای و 24 قسط 13 میلیون تومانی به فروش می ‌رساند. این خودرو با قیمت 749 میلیون تومان به فروش می‌رسد و شامل گارانتی 5 ساله و یا یكصد هزار كیلومتری بوده و با موعد تحویل 90 روزه عرضه می‌شود.

جدول فروش طرح پاییزه SX5

 

فردا موتورز


سدان FMC 511 نیز در این طرح با قیمت 569 میلیون تومان و مبلغ اقساط 9 میلیون و 900 هزار تومانی به فروش می‌رسد. موعد تحویل سدان خودروسازی فردا در طرح مذكور 120 روز كاری خواهد بود. لازم به ذكر است در این طرح، اقساط هر دو خودرو بدون كارمزد دریافت می‌شود.

جدول فروش طرح پاییزه 511

 

فرداموتورزفروش كراس‌اوور FMC T5، محصول جدید این خودروسازی هم كه چندی پیش در حضور عاملیت‌های مجاز فردا موتورز معرفی شد، به زودی و با رونمایی رسمی آن آغاز خواهد شد.

محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این گروه خودروسازی، در خصوص فروش محصول جدید فردا موتورز با تأكید بر توسعه عاملیت‌ها و ایجاد شرایط خرید برای ساكنین شهرهای مختلف، گفت: با توسعه عاملیت‌های فروش در شهرهای متفاوت، امكان دسترسی و خرید محصولات فردا موتورز در تمام نقاط ایران فراهم شده است و با توجه به پیش بینی استقبال از كراس اوور FMC T5 امیدواریم توان پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مشتریان عزیز را داشته باشیم.

وی افزود: برای افزایش اطمینان مشتریان از خرید محصولات فردا موتورز، شبكه خدمات رسانی گروه آماده سرویس دهی با توان حداكثری است و بسته‌های تخفیفی مناسبی برای خدمات پس از فروش گروه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در حوزه تأمین قطعات، با توجه به تولیدی بودن محصول و توانمندی ایجاد شده در حوزه داخلی سازی، امر خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان با شكل مناسبی قابل اجرا خواهد بود.


 

!
!
!