جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۰/۱۰/۰۲
سایپاشاهین به جمع خودروهای 4 ستاره پیوست
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۰/۱۰/۰۲
اجاره خودرو
در آخرین گزارش شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI)؛

سایپاشاهین به جمع خودروهای 4 ستاره پیوست

شاهین محصول گروه خودروسازی سایپا در نخستین ارزیابی كیفی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران با چهارستاره كیفی وارد لیست محصولات مورد ارزیابی این شركت شد.

به گزارش پرشین خودرو، در آخرین گزارش منتشره شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، با تست‌های صورت گرفته در بخش‌های مختلف سایپاشاهین نظیر فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الكتریكی، تزئینات داخلی و خارجی، بدنه، رنگ، صداهای غیرعادی و نفوذ آب، این خودرو توانست چهارستاره كیفی را كسب كند.

كسب چهارستاره كیفی خودرو شاهین در حالی صورت گرفته كه این محصول گروه سایپا برای نخستین‌بار مورد بررسی قرار گرفته و با كسب این چهارستاره وارد لیست محصولات مورد ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران شده است.

باتوجه به قابلیت‌ها، امكانات و آپشن‌های منحصربه‌فرد خودرو شاهین در میان تولیدات داخلی و افزایش نظارت‌های كیفی شاهین و ارتقای كیفیت روزافزون قطعات و فرایندهای تولید و مونتاژ این محصول، بی‌تردید در ارزیابی‌های آتی با بهبود نمرات كیفی و كسب نمرات بهتر در آزمون‌ها، این جایگاه در میان محصولات تولید داخل حفظ و ارتقا خواهد یافت.

تولید محصولی در سطح شاهین با مجموعه‌ای از امكانات و آپشن‌های روز جهانی كه در هیچ‌یك از خودروهای داخلی هم‌رده آن وجود ندارد، در شرایط دشوار تحریم و محدودیت‌های بین‌المللی جهت تأمین قطعات و مواد اولیه مورد نیاز تولید، از جمله موفقیت‌ها و دستاوردهای گروه خودروسازی سایپا محسوب می‌شود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!