چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۵۹ | ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
قطع برق صنایع در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
۱۱:۵۹ | ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
اجاره خودرو

قطع برق صنایع در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

اداره برق منطقه ای تهران طی نامه ای به برخی از صنایع در سالی که مزین به سال تولید مانع زدایی ها و پشتیبانی ها است از قطع برق این کارخانه ها خبر داده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از صنعت کار، اداره برق منطقه ای تهران طی نامه ای به برخی از صنایع اعلام کرده برق کارخان های آنها در برخی از ساعات فصل زمستان قطع می شود.

در این نامه آمده است: بر اساس اعلام ستاد پیك بار كشور و نیز هماهنگی صورت گرفته فیمابین وزارت نیررو و وزارت صمت ، مقرر گردیده است كه مشتركین فولاد تحت پوشش شركت برق منطقه ای تهران از روز ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی براساس جدول ذیل نسب به رعایت سقف پیك بار مصرفی در طول ایام زمستان اقدام نمایند.

گفتنی است این قطعی های پی در پی برق در سال جاری در شرایطی ادامه دارد که صنایع مختلف کشور در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها مزین و نامگذاری شده است دچار مشکلات متعدد کرده و قطعا این خاموشی ها به کاهش تولید و عرضه کارخانه های بزرگ صنعتی کشور منجر خواهد شد.

جا دارد وزارت نیرو و سازمان های زیر مجموعه فکر اساسی برای تامین برق صنایع مختلف کشور کرده و به جای پاک کردن صورت مسئله و خاموشی ها برای کنترل مصرف، ظرفیت تولید برق کشور را افزایش داده تا اینگونه صنایع مختلف کشور با مشکل و تعطیلی خطوط تولید مواجه نشوند.

 

قیمت برق

برچسب ها:
قطع برق صنایع
!
!
!