چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۱۷ | ۱۴۰۰/۱۰/۱۵
بررسی تاریخچه تولیدکننده دزدگیرهای ارشین(بررسی مزیت های رقابتی)
۰۸:۱۷ | ۱۴۰۰/۱۰/۱۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

بررسی تاریخچه تولیدکننده دزدگیرهای ارشین(بررسی مزیت های رقابتی)

یک دزد همیشه هدف آسان را ترجیح می‌دهد، به خصوص ماشین‌هایی که آسیب پذیر هستند و در پارکینگ‌ها پارک نشده‌اند. نصب سیستم دزدگیر خودرو با کیفیت بالا و یا حتی وجود لوگوی دزدگیر سیستم امنیتی، از هر دزدی جلوگیری می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، اکثر وسایل نقلیه امروزی با دزدگیر داخلی ساخته می‌شوند، اما همچنان ایده خوبی است که از آخرین پیشرفت‌ها با خبر باشید. چرا که بسیاری از سیستم‌های امنیتی قدیمی به راحتی توسط سارقان باتجربه خودرو دور زده می‌شوند، به همین دلیل مهم است که سیستم هشدار خودرو خود را ارتقا دهید.

 

اما کدام دزدگیر خودرو را باید انتخاب کرد؟ بدون شک برای خرید دزدگیر خودرو باید به سراغ مواردی بروید که امتحان خود را پس داده باشند و موفق به کاهش میزان آمار دزدی خودرو شده‌اند.

این مورد موفق را در بین تولیدات داخلی به خوبی پیدا خواهید کرد. هم از نظر قیمت بسیار مناسی هستند و هم از نظر میزان موفقیت به روند کاری و پیشرفت دزدی‌های داخلی مسلط هستند.

یکی از بهترین پیشنهاداتی که برای خرید دزدگیر ماشین می‌توان کرد، دزدگیرهای آرشین هستند، آشنایی با تجربه و سابقه این مجموعه به شما اطمینان خواهد داد که بهترین گزینه پیش رو دزدگیرهای خودرو آرشین هستند.

جرم و جنایت می‌تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد، حتی زمانی که انتظارش را ندارید.

 دزدگیر اتومبیل وسیله‌ای ساده است که در وسیله نقلیه نصب می‌شود تا از سرقت وسیله نقلیه شخص یا قطعاتی از وسیله نقلیه جلوگیری کند.

اگر کسی بخواهد وارد خودروی شما شود، زنگ هشدار به صدا در می‌آید و به افراد نزدیک هشدار میدهد. ادامه مطلب را بخوانید و یاد بگیرید که چرا داشتن دزدگیر ماشین مهم است!

 

تاریخچه فعالیت و تولید دزدگیرهای آرشین

شروع فعالیت این مجموعه از سال 2014 بوده اما به صورت تخصصی از سال 2015 اولین محصولات خود را به بازار وارد کردند. در این مدت شرکت آرشین با تولیدات خاص و امکانات متنوع به خوبی در بین تمام رقبا قرار گرفت.

در سال 2018 شرکت ارشین با تجربه‌ای که بدست آورده بود با افتخار عنوان دانش بنیان تولیدی را کسب کرد. تولیدات دزدگیر این مجموعه نیز جز محصولات اولیه گروه آرشین می‌باشد، اما برتری دزدگیرهای آرشین مربوط به دزدگیرهای اینترنتی است که به عنوان نسل جدید دزدگیر خودرو شناخته می‌شود.

این نوع دزدگیر که جز افتخارات ارشین می‌باشد؛ در بستر اینترنت و دستگاه ردیاب به خودرو شما متصل می‌شود و کار می‌کند.

 

چرا دزدگیر ارشین:

1- تولید داخلی

2- قیمت مناسب

3- در دسترس بودن

4- متناسب با نیاز خودروهای ایرانی

5- هم سطح با دزدگیرهای خارجی

6- استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی امنیت خودرو

7- پیشرفت روز افزون

8- و ...

 

تاریخچه دزدگیر اتومبیل در کل جهان

در دهه 1920 اولین دزدگیر خودرو توسط سنت جورج ایوانز و ادوارد برکنبول ساخته شد. تلاش اولیه آنها برای ایجاد دزدگیر خودرو بسیار شبیه به سیستم خودرویی بود که در حال حاضر در سیستم‌های مدرن امروزی داریم.

مالک وسیله نقلیه ترکیبی از سوئیچ‌ها را تنظیم می‌کند، فقط آن شخص این ترکیب را می‌داند که پس از استارت زدن خودرو غیرفعال می‌شود.

اگر دنباله آن را نمی دانستید، جریان از احتراق کلید مستقیماً به بوق موتور هدایت می‌شود که تا زمانی که قطع شود یا باتری تمام شود به صدا در می آید.

 

دزدگیر خودرو

 

انواع دزدگیر خودرو

سیستم های هشدار مدرن ترکیبی از موارد زیر هستند:

 

- هشدار غیرفعال

سیستم هشدار غیرفعال رایج‌ترین نوع موجود در بازار است. پس از برداشتن کلید از موتور و قفل شدن درها، به طور خودکار فعال می‌شود.

 

- دزدگیر فعال خودرو

برخلاف آلارم‌های غیرفعال، هشدار فعال باید توسط کاربر روشن شود. هنگامی که کاربر وسیله نقلیه را قفل کرد، یک سیستم هشدار اضافی باید فعال شود. این به کاربر کنترل بیشتری نسبت به آلارم‌های غیرفعال می‌دهد.

 

- ردیاب

اگر در آینده اتومبیل فردی دزدیده شود، خرید ردیاب خودرو می‌تواند به مالک کمک کند تا مکان خودرو را با استفاده از GPS ردیابی کنند. در حال حاضر به اندازه رایج یا به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، اما در آینده نزدیک استفاده از آن رایج‌تر خواهد شد.

خودرو را می‌توان به صورت آنلاین یا از طریق پیام ارسال شده به دستگاه ثبت شده آنها ردیابی کرد.

 

- ایموبلایزر

اگر چیزی غیر از کلید در سیستم قرار داده شود، خودرو بی‌حرکت می‌شود. معمولاً چراغ‌های اضطراری را فعال می‌کند یا فرمان را قفل می‌کند.

 

- آلارم صوتی

با این نوع امنیت، سیستم روشنایی خودروهای شما فعال می‌شود. آلارم همچنین بوق خودرو را دائماً تا زمانی که توسط مالک متوقف شود به صدا در می‌آورد. این یکی از رایج‌ترین انواع سیستم‌های امنیتی در بازار امروز است.

 

- زنگ بی‌صدا

اگر زنگ بی‌صدا فعال شود، پیامی به مالک ارسال می‌کند که سپس به آنها اجازه می‌دهد تا مقامات را مطلع کنند. در این مدل همه چیز ساکت است و جز مالک کسی مطلع نمی‌شود.

 

روش های دیگری نیز برای پاسخ به سوال چطور امنیت خودرو را افزایش دهیم وجود دارد که میتوان در سایر مقالات مطالعه شوند.

 

دزدگیر خودرو

 

چرا به دزدگیر خودرو نیاز دارید؟

 

- خطر دزدیده شدن را کاهش دهید

یک دزد همیشه هدف آسان را ترجیح می‌دهد، به خصوص ماشین‌هایی که آسیب پذیر هستند و در پارکینگ‌ها پارک نشده‌اند. نصب سیستم دزدگیر خودرو با کیفیت بالا و یا حتی وجود لوگوی دزدگیر سیستم امنیتی، از هر دزدی جلوگیری می‌کند. زنگ هشدار شما به طور بالقوه می‌تواند سارقان را بترساند.

سارقین بسیار بهتر از شما انواع دزدگیر را می‌شناسند، دزدگیرهای آرشین می‌تواند گزینه خوبی برای دور نگه داشتن سارقین و حفظ امنیت خودرو شما دارند.

 

- ارزش فروش مجدد خودرو

اگر قصد فروش خودروی خود را دارید، قطعاً ارزش نصب یک سیستم دزدگیر خودرو با کیفیت بالا را دارد زیرا این امر به افزایش قیمت فروش ماشین کمک می‌کند. بسیاری از خریداران برای یک ماشین با سیستم هشدار هزینه اضافی پرداخت می‌کنند. خریدار همچنین در خرید از شما و همچنین ترک وسیله نقلیه در یک مکان عمومی احساس اطمینان بیشتری می‌کند.

 

- هشدارهای دستی

در حال حاضر بسیاری از سیستم‌های دزدگیر به ریموت‌ها دسترسی و اجازه می‌دهند که فعال یا خاموش شوند، بنابراین اگر برای پیدا کردن خودروی خود در پارکینگ مشکل دارید، این کار به شما کمک خواهد کرد. با فشردن یک دکمه، سیستم امنیتی شما می‌تواند فعال شود و به شما اطلاع دهد که وسیله نقلیه شما در کجا واقع شده است.

برچسب ها:
دزدگیر خودرو
!
!
!