پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۱۲ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
فروش 7 محصول گروه سایپا از 23 دی آغاز می شود
۱۲:۱۲ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
اجاره خودرو
اعلام دومین شرایط فروش فوق‌ العاده محصولات سایپا ویژه دی‌ ماه؛

فروش 7 محصول گروه سایپا از 23 دی آغاز می شود

دومین شرایط فروش فوق‌ العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه دی‌ ماه جاری با فروش هفت محصول از 23 دی ماه جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح فروش گروه سایپا كه در ادامه سه‌ شنبه‌های سایپایی اعلام شده است، هفت محصول گروه سایپا شامل كوییك معمولی، كوییك.آر، تیبا۲، سایپا۱۵۱، كوییك پلاس با گیربكس اتوماتیك، ساینا با گیربكس معمولی و رینگ فولادی و همچنین وانت پادراپلاس عرضه خواهد شد.

 

شرایط فروش محصولات سایپا


تمامی محصولات با موعد زمانی تحویل ۹۰ روزه و با قیمت قطعی عرضه می‌شوند و تنها درصورت هرگونه افزایش در هزینه‌های شماره‌گذاری، بیمه، مالیات، مالیات نقل و انتقال و عوارض تا پیش از فاكتورشدن خودرو، پرداخت هزینه‌ها بر عهده مشتریان خواهد بود.

 

شرایط فروش پادرا پلاس


متقاضیان برای شركت در طرح فروش فوق‌العاده هفت محصول گروه خودروسازی سایپا می‌توانند از ساعت هشت صبح روز پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به‌ نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به دریافت كد كاربری و كلمه عبور و انتخاب نوع خودرو اقدام كنند.

تمامی محدودیت‌های اعمال شده در طرح‌های قبلی در این طرح نیز برقرار خواهد بود و منتخبان اصلی و رزرو نیز بر اساس قرعه‌كشی تعیین خواهند شد

زمان برگزاری قرعه‌كشی دومین طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا متعاقباً اعلام خواهد شد.
 

اجاره ماشین عروس
!
!
!