چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۵۴ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
تکمیل و تحویل خودروهای ناقص روزانه رصد می شود
۱۴:۵۴ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

تکمیل و تحویل خودروهای ناقص روزانه رصد می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: به صورت روزانه تكمیل و تحویل خودروهای ناقص را پیگیری و رصد خواهیم كرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد علی تیموری، اظهار داشت: مهمترین سرفصل و محور برنامه های ما در گروه خودروسازی سایپا تولید اقتصادی محصولات است.

وی که در آئین معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا سخن می گفت، تصریح کرد: یكی از اصول توسعه در تولید و بنگاه داری كه در خودروسازان تراز اول دنیا امری بدیهی به شمار می‌رود، تولید اقتصادی محصولات است، زیرا بدون آن نه كیفیت به دست می آید، نه قیمت تمام شده مطلوب و نه تحویل به موقع.

تیموری ادامه داد: برای داشتن تولید اقتصادی، علاوه بر توجه و تمركز به زنجیره تامین، بحث منابع انسانی و روحیه و انگیزش آن عاملی مهم و تاثیرگذار است كه مدیرعامل، همه معاونان و مدیران شركت های گروه ملزم به بازمهندسی سیستم‌ها، اصلاح و ارتقاء ساختار برای تحقق آن هستند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح كرد: محور و شاخص بعدی برای دست یافتن به تولید اقتصادی محصولات، فعال كردن خطوط مدرنی است كه در حال حاضر غیرفعال هستند.

تیموری در ادامه، اولویت و دستور كار اصلی تیم مدیریتی جدید سایپا را تكمیل و تجاری‌سازی خودروهای ناقص موجود در پاركینگ‌های سایپا اعلام كرد و افزود: اولین جلسه كاری ما با معاون تولید و معاون برنامه ریزی جامع تولید بود و در ادامه نیز به اتفاق مدیران مرتبط با این حوزه، به صورت روزانه تكمیل و تحویل این خودروها را پیگیری و رصد خواهیم كرد.

وی در پایان ه مدیران عامل شركت سازه گستر و مگاموتور تاکید کرد كه تامین قطعات كسری و مورد نیاز برای تكمیل خودروهای كف باید مدیریت شود.

آئین معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید گروه خودروسازی سایپا صبح روزپنجشنبه با حضور علی نبوی، مشاور عالی و دستیار ارشد وزیر صنعت، معدن و تجارت و امیرحسین قناتی، معاون صنایع حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برگزار شد.

محمدعلی تیموری، عضو هیات مدیره و مدیرعامل، علیمردان عظیمی، رئیس هیات مدیره و علی شیدائی عضو هیات مدیره جدید گروه خودروسازی سایپا هستند.

!
!
!