چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۵۷ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
 وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور طی سه روز آینده/ وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۸:۵۷ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
اجاره خودرو

وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور طی سه روز آینده/ وضعیت آب و هوا اعلام شد

طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در شمال غرب و سواحل دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، شنبه در شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب کشور، ابرناکی، بارش و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در شرق خوزستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب اصفهان، نیمه شمالی فارس و بوشهر، شرق هرمزگان، غرب یزد، برخی مناطق در خراسان جنوبی و خراسان رضوی بارش شدت خواهد داشت. همچنین در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر به طور پراکنده و متناوب باران و برف انتظار می‌رود. در نواحی سردسیر و مرتفع بارش به صورت برف و در مناطق جنوبی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی انتظار می‌رود.

یکشنبه بارش در جنوب، جنوب شرق، شرق و شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت و با ورود سامانه دیگری به غرب کشور در شمال غرب، غرب، سواحل شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و غرب تهران بارندگی تقویت می‌شود. شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، جنوب اردبیل و گیلان همچنین در نیمه جنوبی فارس، کرمان، هرمزگان، جزایر در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و خراسان جنوبی است.

در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید خواهد بود. دریای خزر یکشنبه و دوشنبه مواج است و خلیج فارس و تنگه هرمز از امروز تا روز سه‌شنبه مواج و متلاطم هستند.

طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در شمال غرب و سواحل دریای خزر و طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه کاهش دمای حدود ۷ تا ۹ درجه در دامنه‌های جنوبی البرز، غرب و جنوب غرب، مرکز و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

!
!
!