جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۱۴ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تویوتا یاریس GRMN آمد
۰۹:۱۴ | ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تویوتا یاریس GRMN آمد

شرکت تویوتا، خودرو یاریس GRMN را معرفی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محصول تویوتا یاریس GRMN در مقایسه با یاریس GR، به میزان 10 میلیمتر در عرض توسعه بیشتری یافته و ارتفاع خودرو نیز 10 میلیمتر به سطح زمین نزدیک تر شده است.

حدودا دو سال قبل، تویوتا همزمان با معرفی یاریس نسخه جی آر از قویترین موتور 3 سیلندر خیابانی جهانی رونمایی کرد که این مجموعه توربوشارژ برابر با 257 اسب بخار خروجی و 360 نیوتن متر گشتاور داشت. همانطور که اشاره شد ارزش های مهندسی تویوتا در ارائه یک 3 سیلندر 1.6 لیتری توربو بسیار مورد توجه مخاطبان دنیای خودرو قرار گرفت.

تویوتا یاریس GRMN


اکنون تصویر مربوط به یاریس GRMN مدل 2022 ارائه شده که همان گلوله آتشین خیابانی در مدل سال را پیش روی مخاطبان قرار داده است. این محصول جدید حدود 20 کیلوگرم در مقایسه با نسخه قبلی خود مهندسی وزن شده که عدد قابل توجهی در جابجایی بسیاری از شاخص های یک خودرو خواهد بود.

شاسی تقویت شده و درپوش موتور نیز از جنس فیبرکربن است. همچنین فیبرکربن برای سقف و اسپویلر عقب استفاده شده و صندلی ردیف عقب نیز حذف شده است. صندلی های ردیف جلو نیز از نوع اسپرت و برند حرفه ای ریکارو انتخاب شده اند.

تویوتا یاریس GRMN


سیستم دیفرانسیل ضدقفل و جعبه دنده دستی 6 سرعته نیز اینجا نصب شده اند تا با پیشرانه 1.6 لیتری 3 سیلندر که اکنون 272 اسب بخار خروجی و 370 نیوتن متر گشتاور دارد، هماهنگ شوند.

در مقایسه با یاریس جی آر، این خودرو 10 میلیمتر در عرض توسعه بیشتری یافته و ارتفاع خودرو نیز 10 میلیمتر به سطح زمین نزدیک تر شده است.

 

تویوتا یاریس GRMN


رینگ های 18 اینچی بی بی اس به همراه سیستم ترمز با دیسک های 18 اینچی نیز از دیگر مشخصات GRMN هستند.

تولید این خودرو محدود به 500 دستگاه است و قیمت پایه آن حدود 64 هزار دلار خواهد بود.تویوتا یاریس GRMN
 

 

تویوتا یاریس GRMN


منبع: عصر ایران

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتا یاریس GRMN
!
!
!