یكشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۰۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
برگزاری مراسم قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در 2 طرح پیش فروش
۱۶:۰۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

برگزاری مراسم قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در 2 طرح پیش فروش

قرعه کشی دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید شش محصول سایپا در هفته اول بهمن 1400 انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی، چهارم بهمن ماه جاری در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، قرعه کشی دو طرح پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید شش محصول سایپا شامل کوییك با گیربكس معمولی، کوییك.آر، کوییک.اس، شاهین.جی، ساینا.اس و سایپا 151 با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر پیش فروش یک ساله سایپا 98 هزار و 675 نفر شركت كردند كه 96 هزار و 297 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 15 هزار خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، 30 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح دو هزار و 200 دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این دو هزار و 700 دستگاه کوییك با گیربكس معمولی، یک هزار و 700 دستگاه کوییک.آر، یک هزار و 800 دستگاه کوییک.اس، شش هزار و 100 دستگاه ساینا.اس و 500 دستگاه سایپا 151 عرضه می شود.

همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا 28 هزار و 968 نفر شرکت کردند که 26 هزار و 932 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 12 هزار و 500 خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، بر اساس قرعه کشی تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی و رزرو مشخص شدند.

اسامی منتخب دو طرح پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا -دو شنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبان از ساعت هشت روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین دو طرح پیش فروش، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.

!
!
!