جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۳۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۱
صدور گواهی‌نامه رانندگی بین المللی با 50 درصد تخفیف
۱۲:۳۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۱
اجاره خودرو
در نمایشگاه گردشگری صادر می‌شود؛

صدور گواهی‌نامه رانندگی بین المللی با 50 درصد تخفیف

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و پنجمین نمایشگاه صنایع دستی تهران، گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی را با 50 درصد تخفیف به متقاضیان در نمایشگاه و بازدیدکنندگان ارائه می نماید.

به گزارش پرشین خودرو، این اقدام تا امروز دوشنبه 11 بهمن 1400 با استقبال پرشور متقاضیان در نمایشگاه روبه رو شده و مجوزهای صادر شده در طی دو روز ابتدایی نمایشگاه، نسبت به سال های گذشته رشدی بیشتر از 80 درصد داشته است.
متقاضیانی که در طول نمایشگاه امکان بهره برداری از تخفیف یاد شده را نداشته باشند می توانند با ارائه کارت عضویت باشگاه اعضای کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تا پایان سال جاری با در دست داشتن گواهی نامه رانندگی ملی، اصل و یا تصویر گذرنامه و یک قطعه عکس 3 در 4 به یکی از دفاتر یا نمایندگی های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مراجعه کنند و از 10 درصد تخفیف برای دریافت مجوز رانندگی یکساله برخوردار شوند.
نام و مشخصات دفاتر مستقیم و نمایندگی‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در تهران و سایر استان‌ها در وب سایت رسمی کانون به نشانی WWW.TACI.IR در بخش (فهرست نمایندگی‌ها در تهران) و (فهرست نمایندگی ها در سراسر کشور) قابل مشاهده است.
از دیگر روش‌های صدور این مجوز بین‌المللی ثبت درخواست در سامانه اینترنتی به نشانی https://idp.taci.ir/ است.

!
!
!