پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
ارائه خدمت ویژه ایساکو به مشتریان ایران خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
اجاره خودرو
همزمان با دهه مبارک فجر انجام می شود:

ارائه خدمت ویژه ایساکو به مشتریان ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو، به مناسبت فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راستای تکریم مشتریان و ارایه خدمات متنوع به دارندگان محصولات خود، طرح ویژه‌ای را از 12 تا 21 بهمن ماه جاری به مدت 10 روز به اجرا می‌گذارد.

به گزارش پرشین خودرو، معاون خدمات پس از فروش ایساکو، با اعلام این خبر گفت: این طرح فقط شامل خودروهای دارای وارانتی می‌شود و در آن 43 درصد تخفیف «اجرت» تعویض روﻏﻦ و ﻓﯿﻠﺘﺮ روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﻮا و ﺷﻤﻊ رایگان و برای تعویض ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻼچ (دﯾﺴﮏ و ﺻﻔﺤﻪ)، ﺗﺴﻤﻪ ﺗﺎﯾﻢ و ﻟﻨﺖ ﺟﻠﻮ، در نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو در نظر گرفته شده است.

ماشاءالله وردینی تشریح کرد: براساس قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، وارانتی خودرو به معنای ارایه خدمات در نمایندگی‌های خودروساز تا دست‌کم 10 سال پس از فروش آخرین دستگاه از مدل خودرو است.

وی افزود: از آن‌جایی که مشتریان مهم‌ترین دارایی در زنجیره ارزش مجموعه هستند، کارکنان ایساکو همگام با انجام اقدامات اصلاحی، اجرای برنامه‌های بهبود و طرح‌های متنوع خدماتی سعی دارند، تکریم مشتریان را به معنای واقعی کلمه محقق کنند.

مشتریان می‌توانند برای اطلاع از جزییات طرح به وب‌سایت ایساکو به نشانی www.isaco.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیش تر از طریق شماره تلفن مرکز پاسخ گویی هوشمند ایران خودرو 096440 و یا اپلیکیشن ایساکو اقدام کنند.

!
!
!