جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۰۶ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا
۰۸:۰۶ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
اجاره خودرو
از امروز 14 بهمن به مدت 2 روز انجام می شود؛

پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا

پیش فروش یكساله و پیش فروش مشاركت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، در راستای آرامش بازار خودرو و کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار، آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس تعهدی كه گروه خودروسازی سایپا در مورد پیش فروش متناوب و هفتگی محصولات خود به مردم داده بود، از امروز 14 بهمن ماه و به مدت دو روز پیش فروش یكساله و پیش فروش مشاركت در تولید محصولات خود را آغاز کرد.

 

پیش فروش یکساله محصولات سایپا


در طرح پیش فروش یكساله گروه خودروسازی سایپا شش محصول شامل شاهین.جی، كوییك.اس، كوییك.آر با گیربكس معمولی، كوییك با گیربكس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.13 عرضه خواهد شد؛ زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده خواهد بود.

 

پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا


همچنین در طرح پیش فروش مشاركت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، شش محصول یاد شده عرضه می شود و زمان تحویل این خودروها اسفند 1401 است.

متقاضیان محصولات سایپا می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در یكی از روش های پیش فروش یكساله و پیش فروش مشاركت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام كنند؛ بر این اساس ابتدا قرعه كشی روش پیش فروش یكساله انجام می شود و در صورت انتخاب شدن در قرعه كشی مذكور، متقاضی در قرعه كشی مشاركت تولید، شركت داده نخواهد شد.

در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یكساله، متقاضیان در قرعه كشی مشاركت در تولید شركت داده خواهند شد.

در صورتی كه متقاضیان در یكی از روش های فروش شركت كرده باشند، صرفا در قرعه كشی همان روش شركت داده خواهند شد.

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یك روز پس از اتمام قرعه كشی اعلام خواهد شد. بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه كشی، منتخبین در هر دو روش پیش فروش یكساله و مشاركت در تولید بایستی ظرف مدت سه روزنسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام كنند.

طرح های فروش سایپا هر هفته انجام می شود و این امر بر اساس «سه شنبه های سایپایی» است که گروه خودروسازی سایپا در راستای اصلاح قیمت خودرو به مردم وعده داده است؛ لذا این طرح ملی تا آرامش بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.

!
!
!