دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۲۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
به رغم رسیدگی به پرونده کروز، خللی در تولید ایجاد نشده است
۰۸:۲۲ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز:

به رغم رسیدگی به پرونده کروز، خللی در تولید ایجاد نشده است

مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: با وجود رسیدگی به پرونده کروز در دادگاه، هیچ خللی در تولید این شرکت ایجاد نشده است.

به گزارش پرشین خودرو، نادر سخا، با اعلام این خبر و با اظهار امیدواری برای رفع اتهامات وارده شده در دادگاه کروز، اظهار داشت: موضوع افزایش تولید در کروز با جدیت در حال انجام است، بطوریکه در همه بخش ها روند رشد تولید مشاهده می شود. دستکم 12 هزار پرسنل ما به عنوان رزمندگان جهاد مقدس در سه کارخانه به صورت سه شیفت فعالیت دارند و با قدرت به تولید ادامه می دهیم.

وی تصریح کرد: با وجود همه سختی ها و ناملایمات، خوشبختانه سد تحریم ها را شکسته ایم و مسیر گروه قطعه سازی کروز در تولید دانش و بومی سازی فناوری با قدرت ادامه دارد. در این شرایط سخت و تحریم با همت خود چرخ تولید را توسعه می دهیم.

سخا افزود: گروه قطعه سازی کروز با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز شرکت های برتر جهانی، محصولات خود را تولید کرده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور نیاز خودروسازان داخلی را تامین می کند.

مدیرعامل کروز با اشاره به افزایش تیراژ تولید خودروسازان در روزهای پایانی سال گفت: متناسب با این افزایش، تولیدات خود را در 16 دسته محصول افزایش می دهیم تا با آماده سازی به موقع خودروها، بتوانیم کمک شایانی در پاسخگویی نیاز مردم به خودرو باشیم.

سخا همچنین یادآور شد: پروژه های داخلی سازی قطعات هایتک در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین شده مقام معظم رهبری به منظور بومی سازی و افزایش کیفیت خودرو داخل، با بهره مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان این شرکت در حال انجام است.

!
!
!