شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۰۴ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۵
4620 راننده تاکسی در تهران واکسن نزده اند!
۱۳:۰۴ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

4620 راننده تاکسی در تهران واکسن نزده اند!

پیرو آخرین تطبیق اطلاعات صورت پذیرفته در سامانه مدیریت هوشمند کرونا مشخص شد که از حدود 80 هزار راننده تاکسی شهر تهران، چهار هزار و 620 نفر هنوز واکسن تزریق نکردند که به این افراد اطلاع رسانی لازم و ابلاغ پیامکی صورت پذیرفته و از آنها خواسته شده است هرچه سریعتر نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

به گزارش پرشین خودرو، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران، با اعلام این خبر از پایش نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت خبر داد.

امیر هنجن، با بیان اینکه براساس ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین هماهنگی صورت‌گرفته با وزارت کشور، رانندگان تاکسی می بایست با مراجعه به سایت salamat.gov.ir نسبت به دریافت تصویر کارت واکسن دیجیتال دارای QR کد اقدام کنند، گفت: رانندگان می بایست تصویر کارت واکسن خود را بر روی شیشه جلوی تاکسی، در قسمت پایین سمت راست نصب کنند.

وی ادامه داد: در غیر این صورت ضمن اعمال محدودیت سیستمی انجام شده، از فعالیت شان در سطح شهر نیز جلوگیری به عمل می آید و محدودیت های اعمال شده برای این افراد تا زمان ارائه مدارک واکسیناسیون خود به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی ادامه خواهد داشت.

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تاکید بر اینکه رانندگان تاکسی از ابتدای بهمن ماه فرصت داشتند که نسبت به الصاق کارت واکسیناسیون خود اقدام کنند، افزود: از نیمه بهمن ماه برای تمامی تاکسیران ها نصب کارت واکسیناسیون دارای کیو آر کد الزامی است و در صورت عدم نصب آن بر روی شیشه تاکسی، عوامل نظارتی سازمان، نسبت به ثبت تخلف تاکسیران و جلوگیری از فعالیت اقدام می کنند.

وی افزود: البته اجرای ارشادی این طرح یک هفته زودتر از اجرای طرح اصلی در دستور کار عوامل نظارتی سازمان تاکسیرانی شهر تهران قرار گرفت ولی از شنبه ۱۶ بهمن ماه نصب کارت واکسن رانندگان تاکسی الزامی است و عوامل نظارتی سازمان ضمن حضور در سطح شهر و چک کردن این مهم از فعالیت تاکسیرانان فاقد کارت واکسیناسیون جلوگیری خواهند کرد.


منبع: ایسنا

برچسب ها:
راننده تاکسی
!
!
!