جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۶
تحقق صدور و تمدید پروانه‌های تاکسیرانی بدون تاخیر
۱۵:۲۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۶
اجاره خودرو
رئیس اداره پذیرش سازمان تاکسیرانی تهران خبر داد:

تحقق صدور و تمدید پروانه‌های تاکسیرانی بدون تاخیر

رئیس اداره پذیرش سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تحقق صدور و تمدید به‌روز و بدون تأخیر پروانه‌های تاکسیرانی و بهره‌برداری رانندگان تاکسی شهر تهران طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، اعظم خلج از تحقق صدور و تمدید به‌روز و بدون تأخیر پروانه‌های تاکسیرانی و بهره‌برداری رانندگان تاکسی شهر تهران طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: از چندی پیش مشکلات سخت‌افزاری ناشی از تحریم‌ها موجب شده بود صدور پروانه‌های تاکسیرانی و بهره‌برداری با تأخیر مواجه شود که با تلاش‌های صورت پذیرفته این معضل به طور کامل مرتفع شد.

رئیس اداره پذیرش سازمان تاکسیرانی شهر تهران خاطرنشان کرد: از ابتدای بهمن ماه تا نخستین روز از ایام الله دهه مبارکه فجر بیش از سه هزار پروانه تاکسیرانی و بالغ بر یکهزار و 100 پروانه بهره‌برداری صادر و تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران شده و طبق روال کاری آن شرکت به دست متقاضیان خواهد رسید.

وی در پایان تاکید کرد: صدور پروانه‌های یاد شده از سوی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی در حال حاضر بدون تأخیر صادر می‌شود و متقاضیان در صورت هرگونه دیرکرد مراتب را از شرکت پست منطقه محل سکونت جویا شوند.

!
!
!