جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۷
ورود چانگان به بازار خودروهای شاسی بلند پاکستان
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ورود چانگان به بازار خودروهای شاسی بلند پاکستان

به دنبال ورود موفقیت آمیز چانگان در بخش خودروهای شاسی بلند پاکستان،‌ از هفته پیش رو، فروش چانگان اوشان ایکس7 پلاس آغاز خواهد شد.

مراسم افتتاح آنلاینی فروش چانگان اوشان ایکس 7 پلاس Plus در لاهور پاکستان فردا 7 فوریه 2022 برگزار می شود و فروش آنلاین این خودرو نیز از 11 فوریه 22 بهمن شروع خواهد شد.

به گفته ی پاکویلز چانگان اوشان ایکس 7 پلاس در چند نمایشگاه فروش و خدمات پس از فروش در لاهور به نمایش گذاشته شده تا مشتریان از نزدیک این خودرو را ببینند. جزئیات بیشتر در مورد امکانات و مشخصات فنی این خودرو در همان مراسم رونمایی و افتتاحیه منتشر خواهد شد.

در پاکستان، چانگان اوشان ایکس 7 پلاس را رقیب کیا اسپورتج و هیوندایی توسان می دانند، با این که چانگان اوشان کراس اُور اندازه متوسط با موتوری کوچک به حساب می آید. در پاکستان چانگان به عنوان آپشن ممتاز عرضه می شود و در نتیجه برچسب قیمت آن بالاتر است. این خودرو 5 صندلی است اما گزینه 7 صندلی آن برای مشتریان وجود خواهد داشت.

چانگان اوشان ایکس 7 پلاس موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر دارد که توان آن 178 اسب بخار و گشتاور آن 300 نیوتن متر است. این خودرو در دو نوع 6سرعته دستی و 7سرعته اتومات عرضه شده و سامانه انتقال قدرت آن دوکلاچ یا DCT‌ است.

آپشن ها و امکانات چانگان اوشان ایکس7 پلاس عبارتند از: خودران، کروز کنترل وفق پذیر، کنترل ثبات، کنترل ترکشن، هشدار خروج از بین دو خط،‌ کمک به ماندن بین دو خط، هشدار نقطه کور، هشدار برخورد از جلو، صفحه نمایش مدرن، کنترل دمای دیجیتال، دکمه استارت، ترمز پارک برقی،‌ آینده های برقی تاشو، سانروف پانورومایی، لامپ ترمز ال ایی دی، دوربین دید عقب، سنسور پارکینگ، آنتن باله کوسه ای و غیره.

قیمت آن در پاکستان بین 40 تا 50 لاخ هر لاخ 100 هزار روپیه است که بسته به امکانات بین 22 تا 28 هزار دلار خواهد بود.

منبع: incpak.com

!
!
!