جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۴۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان رونمایی شد
۰۸:۴۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان رونمایی شد

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان از سوی آستون مارتین رونمایی و معرفی شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت آستون مارتین خودروساز انگلیسی، مدل تقویت‌ شده‌ای از شاسی‌بلند دی‌.بی‌.ایکس خود را رونمایی و اعلام کرد که این خودرو قوی‌ ترین شاسی‌ بلند لوکس جهان است بطوریکه شتاب صفر تا 100 کیلومتر را در 3.3  ثانیه می پیماید.

 

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان


آستون مارتین این مدل را دی‌.بس‌.ایکس 707 نامیده است. عدد 707 از قدرت موتور هشت سیلندر ماشین گرفته شده است. با این قدرت این‌ ماشین از شاسی‌ بلندهای تقویت شده لامبورگینی، بنتلی و پورشه قوی‌تر شده است.
 

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان


برخلاف ظاهر خودرو که نسبت به مدل معمولی تغییر زیادی نکرده، مهندسان آستون مارتین بخش های فنی این شاسی بلند را تا حد زیادی تغییر داده اند. تمرکز اصلی در این تغییرت، بهتر کردنم فرمان گیری ماشین در سرعت های بالا بوده است.

 

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهان


آستون مارتین می خواهد برای اثبات توانایی های این خودرو، رکورد زمان در پیست نوربرگ رینگ در آلمان را بشکند. این رکورد در حال حاضر در اختیار شاسی بلند پورشه است که این پیست در اشتوتگارت آلمان را در هفت دقیقه و 38 ثانیه و 925 هزارم صدم ثانیه دور زده است.

 

قوی ترین شاسی بلند لوکس جهانتولید DBX 707 با قیمت پایه 200 هزار پوند(حدود 270 هزار دلار) از نیمه دوم سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

 

!
!
!