جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۳۱ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
ساخت خودرو با کیفیت، پرسنل با ایمان و معتقد به کیفیت نیاز دارد
۱۵:۳۱ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
اجاره خودرو
سهامدار گروه بهمن:

ساخت خودرو با کیفیت، پرسنل با ایمان و معتقد به کیفیت نیاز دارد

سهامدار گروه بهمن گفت: برای ساخت خودرو با کیفیت ابتدا باید پرسنل با ایمان و اعتقاد به کیفیت داشته باشیم.

به گزارش پرشین خودرو، حمید کشاورز، در مراسم افتتاح خط وانت شرکت بهمن دیزل در شهرک صنعتی البرز قزوین با اشاره به اهمیت ساخت محصول باکیفیت در بهمن اظهار داشت: ایران یکی از مناسب ترین کشورها در منطقه برای تولید خودرو است و تنوع آب هوایی، بزرگی سرزمین و وجود سوخت شرایط یک بازار خوب را فراهم کرده اما باید اراده و فکر را بکار بگیریم و از دل خلاقیت های جوانان، بهترین محصول را تولید و عرضه کنیم.

وی افزود: از 40 سالی که در صنعت هستیم 30 سال است که در صنعت خودروسازی وارد شدیم و همیشه سعی کردیم یاد بگیریم. پنج سال گذشته که به بهمن پیوستیم در کنار 200 هزار سهامدار در گروه بهمن تلاش کردیم خود را باور داشته باشیم تا بتوانیم آرام آرام یک خودروساز بشویم. هرچند راه زیادی داریم در صنعت خودرو تا به آنچه در ذهن داریم، برسیم.

کارآفرین و سهامدار بهمن در ادامه بیان کرد: در صنعت خودرو ذینفع باید هم سازنده باشد و هم مصرف کننده تا پایداری اتفاق بیفتد و توسعه شرط اصلی برای یک تولید مناسب است. اصلی که در پنج سال گذشته در بهمن رواج داده ایم این است که از خودمان انتقاد کنیم. ما با بهترین‌ها که در بهمن جمع شده اند باید بهترین محصولات را ارائه دهیم.

کشاورز در خصوص پروژه انتقال خط وانت به بهمن دیزل متذکر شد: این برنامه را پنج سال پیش در نظر گرفتیم و شروع به توسعه واحد تولیدی کردیم و الان که این افتتاح انجام می شود یک آغاز برای مدرن کردن و توسعه وانت های ما خواهد بود و بخشهای دیگری نیز در راه داریم و شاید هر فصل یک توسعه جدید در بهمن دیزل داشته باشیم.

وی در پایان با اشاره به سهم 50 درصدی بهمن دیزل در بازار خودرو تجاری خاطرنشان کرد: برای دستیابی به یک تجاری ساز موفق، مسیر خیلی طولانی را باید طی کنیم. نیازهای تکنیکی و عملیاتی و تکنولوژیکی زیادی داریم که با عزم جهادگران عرصه تولید اعم از مدیران و پرسنل بدست خواهیم آورد.

!
!
!