جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۲۳ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
تولید یک سدان جدید جایگزین خط تولید وانت بهمن موتور
۱۸:۲۳ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۸
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه بهمن خبر داد:

تولید یک سدان جدید جایگزین خط تولید وانت بهمن موتور

مدیرعامل گروه بهمن در مراسم افتتاح خط تولید وانت در بهمن دیزل گفت: سدان جدید گروه بهمن، جایگزین خط تولید وانت در بهمن موتور می شود.

به گزارش پرشین خودرو، در مراسمی با حضور بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن، حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل، حمید کشاورز سهامدار گروه بهمن، و جمعی از اصحاب رسانه از خط تولید جدید بهمن دیزل و انتقال خط تولید وانت کارا از بهمن موتور به بهمن دیزل رونمایی شد.

در این مراسم مدیرعامل گروه بهمن گفت: خط تولید وانت این شرکت به قزوین انتقال داده شده و سدان جدید گروه بهمن جایگزین آن می شود.

بیوک علیمرادلو با بیان اینکه سال آینده عملیات شرکت شاسی ساز در قزوین آغاز به کار خواهد کرد، اظهار داشت: صفر تا 100 این طرح بدون حضور خارجی ها و با همت متخصصان شرکت بهمن موتور و بهمن دیزل اجرایی شده است.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات اجرایی خط تولید وانت در بهمن دیزل از شهریور ماه سال جاری شروع شد، بیان کرد: تولید در آذر ماه به صورت آزمایشی صورت گرفت و تا به امروز این طرح طبق برنامه پیش رفته است.

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل، نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات توسعه ای این شرکت از سال 1395 و همزمان با خصوصی سازی گفت: تعداد نیروی انسانی از 395 به یک هزار و 23 نفر افزایش یافته و سرمایه شرکت نیز از 100 به 800 میلیارد تومان رسیده است. در حالی که هم اکنون 15 درصد سهام شناور در فرابورس داریم.

وی با اشاره به رتبه نخست خدمات پس از فروش و محصولات 4 و 5 ستاره این شرکت تصریح کرد: در حال حاضر بهمن دیزل بیش از 100 هزار داستگاه در ناوگان تجاری و بیش از سه هزار مینی‌بوس‌در ناوگان حمل و نقل دارد.

مدیرعامل بهمن دیزل با بیان اینکه تولید در بخش کاربری سازی در سال گذشته 581 دستگاه بوده است، خاطرنشان کرد: در 10 ماهه سال جاری در این بخش به عدد 685 دستگاه رسیدیم که پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال به یک هزار دستگاه برسیم.

!
!
!