دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۵۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
مدیران خودرو به مشتریان در خصوص قیمت های جدید پاسخ داد
۰۸:۵۰ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مدیران خودرو به مشتریان در خصوص قیمت های جدید پاسخ داد

تغییر قیمت محصولات مدیران خودرو در روزهای اخیر، سر و صدای زیادی به پا کرده و برای برخی از خریداران خودروهای این شرکت سئوالاتی را در پی داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، مصرف سوخت بهینه و رتبه انرژی مناسب محصولات مدیران خودرو در جدیدترین بررسی های به عمل آمده، سبب اعمال معافیت های بیشتر در اخذ مالیات و عوارض شماره گذاری آنها شده است.

از طرفی این کاهش قیمت، برای بسیاری از مشتریان این شرکت که پیش تر اقدام به خرید خودرو کرده بودند، سوالاتی به وجود آمده است.

شرکت مدیران خودرو برای شفاف سازی این گونه تشریح کرده است که دسته اول از مشتریانی که خودرو آنها فاکتور نشده و از طرفی، عوارض و مالیات دولتی خودروهای ایشان افزایش داشته است (به عنوان مثال X33 AT Ex Sp)، نیازی به پرداخت حواله مازاد ندارند و بنا به صلاحدید مدیران ارشد شرکت و در راستای حفظ رضایت مشتریان گرامی، مابه التفاوت ایجاد شده از سوی شرکت به مراجع ذیربط پرداخت می شود.

دسته دوم از مشتریانی که خودروی ایشان فاکتور نشده و از طرفی عوارض و مالیات دولتی خودروهای آنها کاهش داشته است (به عنوان مثال X22 Pro) تمامی عوارض و مالیات مربوطه بر اساس نرخ جدید محاسبه و مابه التفاوت پرداختی از سوی مشتریان محترم نیز مطابق روال گذشته بعد از فاکتور و تحویل خودرو به مشتریان عودت می شود.

اما دسته سوم، مشتریانی هستند که خودروی آنها فاکتور نشده و عوارض و مالیات دولتی خودروهای ایشان تغییری نداشته است. این افراد مطابق روال گذشته، فرآیند فاکتور و شماره گذاری خود را طی خواهند کرد.

!
!
!