دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای اسفند 1400
۱۴:۵۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
20 بهمن ماه جاری آغاز می شود؛

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای اسفند 1400

پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی یکم تا 24 اسفند ماه امسال از ساعت هفت صبح فردا چهارشنبه 20 بهمن ماه جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در این‌باره اظهار کرد: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم‌زمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها، سامانه تلفنی 1539 و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.

رضا عصاری افزود: عرضه بلیت قطار برای کلیه مسیرها به جز مسیر تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس در روز چهارشنبه 20 بهمن ماه از ساعت هفت صبح آغاز می‌شود.

وی زمان فروش بلیت قطار برای مسیرهای تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس را نیز ساعت 14 همان تاریخ اعلام کرد.

معاون اجرایی رجا عنوان کرد: هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن 1539 تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

عصاری در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار "سفر هوشمند (سفر+سلامت)" اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و ... اجرا می‌کند.

!
!
!