پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۵۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
مهار هزینه‌های سربار ملاک عمل مدیران ایران خودرو و سایپا باشد
۱۵:۵۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

مهار هزینه‌های سربار ملاک عمل مدیران ایران خودرو و سایپا باشد

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ارتقای کیفیت خودروهای داخلی، کاهش هزینه‌های سربار و افزایش تیراژ تولید باید در دستورکار مدیران عامل ایران خودرو و سایپا قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، سیدجواد حسینی کیا در پاسخ به این سوال که مدیران عامل جدید ایران خودرو و سایپا باید چه موضوعی را در اولویت کاری خود قرار دهند، گفت: این مدیران در مرحله نخست باید ارتقای کیفیت و کاهش هزینه‌های تولید را در دستورکار خود قرار دهند، آنها باید خود را جای مشتری بگذارند و پاسخ به انتظارات مصرف کنندگان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: شفاف شدن ساختار و هزینه‌های خودروسازان از دیگر از موضوعاتی است که مدیران ایران خودرو و سایپا باید به آن توجه کنند.

وی اضافه کرد: خودروسازان باید مدلی برای خودروسازی کشور تعریف کنند تا مشخص شود که 20 سال آینده، صنعت خودرو کشور از نظر کیفیت، قیمت، میزان داخلی‌سازی و... چه جایگاهی داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه خودروسازان باید هزینه‌های سربار تولید را مهار کنند، تصریح کرد: باید کیفیت خودروهای داخلی به گونه‌ای باشد که توانایی رقابت در بازارهای جهانی را داشته باشد.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: مدیران ایران خودرو و سایپا باید تراز صنعت خودروسازی را بالا ببرند زیرا در حال حاضر نه تنها مردم از کیفیت خودروهای تولیدی رضایت ندارند، بلکه تیراژ تولید نیز متناسب با تقاضای بازار نیست.

!
!
!