دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۶:۱۷ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
 آسمان صاف تهران همراه با وزش باد ملایم
۱۶:۱۷ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

آسمان صاف تهران همراه با وزش باد ملایم

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان تا سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری به همراه وزش باد ملایم خواهد بود و احتمال بارش پراکنده برف و باران از پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) مورد انتظار است.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران ، امروز تا روز پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) با آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود.

از فردا تا روز جمعه (۲۰ تا ۲۲ بهمن‌ماه) با استقرار جوی نسبتا پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه، روند تدریجی انباشت آلاینده‌ها به‌ویژه در نواحی پرتردد و صنعتی مورد انتظار است.

از ظهر پنجشنبه( ۲۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی به‌تدریج آسمانی ابری و از پنجشنبه شب ( ۲۱ بهمن ماه) تا روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) در بعضی ساعات برای نیمه جنوبی استان بارش پراکنده باران، در نیمه شمالی بارش باران وبرف و در ارتفاعات بارش برف همراه با مه گاهی کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

تا روز جمعه( ۲۲ بهمن ماه) نیز روند تدریجی افزایش دما و روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) کاهش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌های فیروزکوه و آبعلی با دمای ۱۱- درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده اند.

همچنین آسمان تهران فردا(۲۰ بهمن‌ماه) کمی ابری همراه با غبار محلی و در شب نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای۱۴ و ۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین پنجشنبه (۲۱بهمن‌ماه) آسمان تهران قسمتی ابری همراه با غبار محلی در بعد از ظهر به‌تدریج ابری گاهی بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

!
!
!