پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۴۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
جزئیات تمهیدات پلیس برای راهپیمایی ۲۲ بهمن
۱۵:۴۵ | ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
سخنگوی فرماندهی انتظامی تشریح کرد:

جزئیات تمهیدات پلیس برای راهپیمایی ۲۲ بهمن

سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تمهیدات پلیس برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در نظم و امنیت حداکثری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار مهدی حاجیان با تبریک جشن پیروزی انقلاب اسلامی بر فجر آفرینان و ملت ایران اسلامی اظهارکرد: در یوم الله ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷، انقلاب اسلامی ایران به رهبری و هدایت حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و اکنون بعد از گذشت چهل و سه سال از این پیروزی شکوهمند، راه معمار کبیر انقلاب با منویات فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و حمایت و پشتیبانی ملت همیشه درصحنه ادامه دارد.

وی با اشاره به شیوع موج ششم بیماری کرونا، به آخرین مصوبه قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا در خصوص نحوه برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه گریزی زد و یادآور شد: بر مبنای آخرین مصوبات این قرارگاه، مقرر شده در شهرهای قرمز، مراسم به صورت خودرویی و موتوری و در شهرهای نارنجی، زرد و آبی، بر اساس تصمیمات استانی، راهپیمایی مردمی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود.

سخنگوی فرماندهی انتظامی کشور ادامه داد: در همین راستا، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بنا به وضعیت‌های اعلامی، در اجرای وظایف ذاتی خود با به کار گیری تمامی توان و همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی نسبت به تامین نظم و امنیت به نحو مطلوب اقدام می‌کند.

حاجیان با تاکید بر اراده، عزم و برنامه ریزی پلیس برای تامین حداکثری نظم و امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بیان کرد: از ۲۱ بهمن ماه تا پایان برگزاری مراسم راهپیمایی، نیروهای پلیس در سراسر کشور در آمادگی کامل هستند، همچنین قرارگاه‌های انتظامی امام علی (ع) از روز جمعه ۲۲ بهمن ماه در خصوص تامین نظم و امنیت راهپیمایی فعال است.

سخنگوی پلیس با اشاره به طرح ویژه پلیس راهور انتظامی برای تسهیل ترددها گفت: پیش بینی‌های لازم برای مدیریت و روان سازی ترافیک توسط عوامل راهور و واحدهای گشتی صورت گرفته است.

!
!
!