پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۱/۲۴
قرعه‌کشی ۵ محصول طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا/ اسامی منتخبین امشب اعلام می‌شود
۱۳:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۱/۲۴
اجاره خودرو

قرعه‌کشی ۵ محصول طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا/ اسامی منتخبین امشب اعلام می‌شود

قرعه کشی فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا در هفته چهارم بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز –یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا شامل کوییك.آر، تیبا۲ با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا اس. ایکس با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در این طرح فروش فوق العاده سایپا، ۷۱۸ هزار و ۸۵۲ نفر شركت كردند كه ۶۵۸ هزار و ۵۴۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۵ هزار خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۱۰ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو تیبا اس. ایکس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۵۰۰ دستگاه کوییک.آر، ۲ هزار دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی، هزار دستگاه سایپا ۱۵۱ و هزار دستگاه ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی عرضه می شود.

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.

!
!
!