پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۲۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
برگزاری قرعه‌کشی پیش‌فروش ۶ محصول سایپا
۱۴:۲۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
اجاره خودرو

برگزاری قرعه‌کشی پیش‌فروش ۶ محصول سایپا

قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله ۶ محصول سایپا در هفته اول اسفند ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ روز یکشنبه، یکم اسفند ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله ۶ محصول سایپا شامل کوییك با گیربكس معمولی، کوییك.آر، کوییک.اس، شاهین.جی، ساینا.اس و سایپا ۱۵۱ با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر پیش فروش یک ساله سایپا ۱۱۵ هزار و ۳۴۱ نفر شركت كردند كه ۹۹ هزار و ۹۰۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳۵ هزار و ۷۰۰ خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۷۱ هزار و ۴۰۰ نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح ۷ هزار دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این ۵ هزار و ۸۰۰ دستگاه کوییك با گیربكس معمولی، ۵ هزار دستگاه کوییک.آر، ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه کوییک.اس، ۱۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه ساینا.اس و هزار و ۶۰۰ دستگاه سایپا ۱۵۱ عرضه می شود.

اسامی منتخب طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۲۰ امروز -یکشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح پیش فروش یک ساله، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.

!
!
!