جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۲
 هتل 5 ستاره متحرک با طراحی متمایز + تصاویر
۱۲:۳۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۲
اجاره خودرو
/اختصاصی/ابرکمپر لوکس آمد؛

هتل 5 ستاره متحرک با طراحی متمایز + تصاویر

در سال های اخیر آنچه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته استفاده از خودروهای کمپر است، حال یک کمپانی دیگر با طراحی خاص و متمایز کمپر لوکسی را روانه بازار کرده که بیشتر شبیه به هتل پنج ستاره متحرک است تا خودروی کمپر.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، با داغ شدن استفاده از کمپرها در ایران بد نیست با نسخه لوکسی از این وسیله نقلیه خاص آشنا شوید.

زندگی لوکس تنها به خانه ها و قصرهای بزرگ در شهرهای خوش آب و هوا و مناطق لاکچری محدود نمی‌شود چرا که به هر حال ثروتمندان نیز برای سفرهای زمینی در دل طبیعت نیاز به مکانی با بیشترین امکانات رفاهی در کنار راحتی و آسایش دارند.

 

خودروی کمپرپیشنهادی که شرکت مارچی برای این طیف ارائه کرد، هتل متحرک المنت پلازو است که با یک طراحی متمایز و متفاوت فضایی تجملاتی را برای سرنشینان فراهم می‌ کند.

 

خودروی کمپرمارچی سازنده این کمپر لوکس در توصیف این ابرکمپر می گوید: این کمپر با استفاده از بهترین مواد، تجزیه و تحلیل آیرودینامیکی و مهندسی تولید شده است تا هیچ مشابهی در جاده‌ها نداشته باشد.

این کمپر بر اساس طرحی از سال 1970 ساخته شده است اما تفاوت های عمده ای با طرح اصلی دارد.

 

خودروی کمپردر مجموع باید گفت که این ابرکمپر ظاهری شبیه به یک قایق لوکس تفریحی دارد که با یک سقف پانورامیک روی زمین حرکت می‌ کند.

صندلی راننده در قسمت وسط کابین ساده قرار گرفته است.

 

خودروی کمپربر خلاف سادگی کابین اما تمام امکانات موردنیاز برای سفر ایمن در اختیار راننده قرار دارد.

 

خودروی کمپردر این ابرکمپر لوکس با دست و دلبازی کامل از فیبرکربن استفاده شده است.

خبرنگار: فرشید آصفی

!
!
!