جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۳۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
آغاز رصد و پایش ارتقای کیفی خودروهای تولیدی
۱۰:۳۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
اجاره خودرو
با تشکیل کمیته پایش اقدامات خودروسازان انجام شد؛

آغاز رصد و پایش ارتقای کیفی خودروهای تولیدی

رصد و پایش ارتقای کیفی خودروهای تولیدی با تشکیل کمیته پایش اقدامات خودروسازان در راستای برنامه های کیفی ابلاغ شده در وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، پیرو ابلاغ برنامه های ارتقای کیفی خودروهای تولید داخل به شرکت های خودروساز، اولین جلسه رصد و پایش ارتقای کیفی خودروهای تولیدی با حضور مدیر کل دفتر صنایع خودرو، نمایندگان شرکت های خودروساز و انجمن های تخصصی مربوطه برگزار شد.

 

کمیته پایش اقدامات خودروسازان


در این جلسه سهیل معمارباشی مدیر کل دفتر صنایع خودرو ضمن تبیین ضرورت ارتقای کیفی خودروهای تولیدی و تامین رضایت مشتریان به تشریح برنامه های ارتقای کیفی صنعت خودرو در چهار حوزه بهبود و ارتقای زیرساخت ها، بهبود کیفی قطعات و مجموعه ها، اصلاح و ارتقای فرایند های مرتبط خودروسازان و ارتقای کیفیت در مرحله فروش و خدمات پس از فروش پرداخت.

در ادامه مهم ترین و پرتکرارترین ایرادات مجموعه قطعات خودرو منتج از بازرسی فنی و ارزشیابی کیفی خودرو، تعداد عیوب اعلام شده از سوی مصرف کنندگان در سه ماهه اول مالکیت خودرو و ارزشیابی خدمات پس از فروش و تعویض قطعات معرفی و مقرر گردید شرکت های خودروساز نسبت به عارضه یابی کیفیت خودروهای تولیدی و ارائه برنامه های اجرایی در سه حوزه رفع ایرادات ظاهری، بهبود فنی و تکنیکال محصولات تولیدی و افزایش دوام قطعات اقدام نمایند.

مقرر شد جلسات پایش عملکرد خودروسازان در راستای برنامه های کیفی ابلاغ شده به صورت منظم برگزار شده و با تمرکز بر رفع اشکالات کیفی اعلام شده توسط مشتریان، گزارش جلسات به همراه نتایج حاصله جهت تنویر افکار عمومی به صورت منظم اطلاع رسانی شود.

!
!
!