جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
مزایده 601 دستگاه خودروی بدون گارانتی سایپا
۱۵:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۳
اجاره خودرو
از 6 اسفندماه آغاز می‌شود؛

مزایده 601 دستگاه خودروی بدون گارانتی سایپا

مزایده عمومی خودروهای فاقد گارانتی سایپا از 6 تا 10 اسفندماه به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی این گروه خودروسازی برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا 601 دستگاه خودرو فاقد گارانتی را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و مشتریان این خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرایند ثبت نام را آغاز و در روزهای 6 تا 10 اسفندماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی برای خرید این خودروها اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پورتال این مجموعه را فراهم کرده است؛ به علت شیوع دوباره ویروس كرونا در این دوره از برگزاری مزایده عمومی، امكان بازدید حضوری از خودروها مقدور نیست.

ثبت نام کنندگان با پرداخت ودیعه 4 میلیون تومان، می توانند در فرآیند مزایده قرار گیرند.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج 2 ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان در سراسر کشور در این طرح وجود داشته باشد.

!
!
!