شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۴
عرضه 5 محصول سایپا در فروش فوق‌العاده
۱۸:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۴
اجاره خودرو
از 5 اسفند آغاز می‌شود؛

عرضه 5 محصول سایپا در فروش فوق‌العاده

در راستای عمل به تعهدات سه شنبه های سایپایی از پنج اسفند و به مدت دو روز فروش فوق العاده پنج محصول گروه خودروسازی سایپا آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا، هر هفته پیش فروش و فروش فوق العاده محصولات خود را با هدف پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان واقعی انجام می دهد، لذا متقاضیان محصولات این مجموعه از روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح و به مدت دو روز به صورت شبانه روزی می توانند نسبت به ثبت نام محصولات سایپا، اقدام كنند.

در طرح فروش فوق العاده هفته جاری محصولات سایپا، خودروهای كوییكR با گیربكس معمولی، تیبا EX2 رینگ فولادی، سایپا SE151 موتور M13، ساینا با گیربكس معمولی و رینگ فولادی و تیبا SX موتور M15 عرضه می شود.

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می توانند ثبت نام كنند و در فرآیند قرعه كشی قرار گیرند. فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی ظرف یك روز پس از اتمام قرعه كشی اعلام خواهد شد.

پس از اعلام نتایج قرعه كشی، منتخبین فروش فوق العاده می بایست ظرف سه روز نسبت به واریز كامل وجه اقدام كنند. بر این اساس حداكثر زمان تحویل محصولات فروش فوق العاده محصولات سایپا، ٩٠ روزه است.

 

سایپا

!
!
!