پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۲۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۹
خیز گروه بهمن برای کسب 50 درصد بازار خودروهای تجاری کشور
۱۳:۲۸ | ۱۴۰۰/۱۲/۰۹
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه بهمن در رونمایی از کشنده امپاور خبر داد:

خیز گروه بهمن برای کسب 50 درصد بازار خودروهای تجاری کشور

مدیرعامل گروه بهمن در رونمایی از کشنده جدید امپاور از برنامه ریزی برای کسب بیش از 50 درصد از بازار خودروهای تجاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مراسم رونمایی از محصول پرقدرت و مدرن امپاور و افتتاح خط تولید آن در شرکت بهمن دیزل واقع در شهر صنعتی البرز قزوین برگزار شد.

بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن، با اشاره به سهم بیش از 50 درصد در بازار کامیونت توسط بهمن دیزل و 30 درصد در کامیون کشنده توسط سیبا موتور (FAW) گفت: بازار کامیون کشنده مدرن و پر قدرت امپاور در بهمن دیزل در کنار تولیدات جدید سیباموتور با برند FAW به عنوان بزرگترین سازنده کامیون کشنده در کشور چین به راحتی می‌توانیم به 50 درصد از سهم کل خودروسازی تجاری کشور دست یابیم. در سال 1401 تولیدات سیبا موتور و بهمن دیزل دوبرابر خواهد شد.

 

بیوک علیمرادلو


وی اظهار کرد: هدف ما در کنار رشد دو برابری تولید حفظ مقام اول کیفیت در تولید و خدمات است.

علیمرادلو با تشکر از حمایت های مسوولان در وزارت صمت و استان قزوین گفت: به زودی کامیون 12 و 18 تن به سبد محصولات این گروه اضافه می شود.

امپاور یکی از مدرن ترین کامیون هایی است که در کشور تولید و قابل رقابت با برندهای معتبر اروپایی می باشد. این خودرو جزء معدود کامیون‌ هایی است که دارای گواهینامه بین المللی حمل کالای خطرناک بوده و مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا می باشد.

امپاور دارای موتور پرقدرت کامینز (CUMMINS) با 500 اسب بخار و گیربکس تمام اتوماتیک 2+12 سرعته با ساخت ZF است. از مشخصات و تفاوت هایی که این کامیون را متمایز کرده، ضمن داشتن قوای محرکه بی نظیر، می توان به سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) و سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و ... اشاره کرد.

!
!
!