جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۱۱
پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه مادران آغاز می‌شود + جزئیات
۱۲:۴۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۱۱
اجاره خودرو
از 12 اسفندماه جاری؛

پیش فروش 5 محصول سایپا ویژه مادران آغاز می‌شود + جزئیات

گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی، اولین پیش فروش یکساله محصولات خود را از پنج شنبه(12 اسفندماه) برای مادران دارای دو فرزند و بیش‌تر آغاز می کند.

به گزارش پرشین خودرو، اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 12 اسفندماه به مدت دو روز و به صورت شبانه روز برای 5 محصول به اجرا در می آید.

خودروهای که در طرح یاد شده عرضه می شود شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس است.

زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یكساله ثبت نام كنند.

بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه كشی و در صورت منتخب شدن امكان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر اینصورت برای تمامی مادران مشمول كه شرایط آنها به تائید سازمان های ذیربط برسند، امكان ثبت نام نهایی و واریز وجه ( برای یک خودرو) میسر می شود.

در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت 3 روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه كشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد. پس از قرعه كشی، منتخبین این طرح ضرورت دارد در مدت 3 روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

گفتنی است در پیش فروش یکساله، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

 

طرح فروش سایپا

 

!
!
!