دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
طرح امداد نوروزی سایپا آغاز خواهد شد
۱۰:۲۹ | ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
اجاره خودرو
25 اسفند ماه سال جاری؛

طرح امداد نوروزی سایپا آغاز خواهد شد

طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از 25 اسفندماه سال جاری تا 14 فروردین ماه سال 1401، برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، سید محمدرضا موسوی؛ مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا گفت: طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا با رعایت كامل دستورالعمل‌های بهداشتی به مدت 19 روز اجرا خواهد شد و بالغ بر 1200 نمایندگی مجاز سایپا و ناوگان امدادی و عاملیت تعمیراتی و پایگاه های ثابت در سراسر كشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان خواهند پرداخت.

او با بیان اینكه شبكه خدمات پس از فروش با تمام توان بهترین خدمات را در كوتاه‌ترین زمان ممكن به مسافران نوروزی ارائه می كند، افزود: كلیه خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا در تمام شهرهای كشور در طول ایام تعطیلات نوروزی تحت پوشش خدمات درون تعمیرگاهی قرار می گیرند.

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا یادآور شد: در طرح امداد نوروزی، عملكرد كلیه واحدهای امدادی از طریق سامانه‌های هوشمند و بازدیدهای میدانی مستمر و سایر ابزارهای كنترلی تحت نظارت قرار می‌گیرد.

او با اشاره به ارسال کلیه قطعات مورد نیاز به نمایندگی‌های سایپا در راستای اجرای طرح امداد نوروزی، گفت: با توجه به پیش بینی حجم سفرهای نوروزی و با در نظر گرفتن دستورات ستاد ملی مبارزه با بیماری كرونا، نمایندگی‌های منتخب سایپا آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

موسوی یادآور شد: مركز تماس شركت امداد خودرو سایپا به شماره‌ 096550 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان است.

!
!
!