جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۱۰ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۱
ارائه خدمات امدادی و گردشگری خودروهای سافاری به مسافران نوروزی
۱۷:۱۰ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ارائه خدمات امدادی و گردشگری خودروهای سافاری به مسافران نوروزی

خودروهای سافاری و باگی عضو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای ارائه خدمات امدادی و گردشگری در مناطق ابوزیدآباد و مرنجاب در ایام پایانی سال 1400 و تعطیلات نوروزی، ساماندهی شدند.

به گزارش پرشین خودرو، اقدام برای ساماندهی این نوع خودروها در شهرستان آران و بیدگل ویژه كویر ابوزیدآباد و كویر مرنجاب در راستای فراهم آوردن موجبات آسایش و تسهیل در عبور و مرور مسافران نوروزی و علاقه مندان به کویرنوردی، هم افزایی با پلیس راهور ناجا در مسیر برقراری نظم و انظباط ترافیکی، ترویج سفرهای ایمن و مسئولانه و توسعه و ارتقاء خدمات امداد خودرویی و نظم بخشیدن به انجام فعالیت های آفرودی در کشور انجام شد.

با هماهنگی دادستانی، فرمانداری، نیروی انتظامی و اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ٤٠ دستگاه خودرو سافاری و دو دستگاه خورو باگی در کاروانسرای شاه عباسی بخش کویرات شهر ابوزیدآباد گردهم آمدند و مقرر شد ازین پس ارائه خدمات خودروهای سافاری و باگی در این مناطق صرفا توسط خودروهای دارای مجوز و لوگوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی انجام خواهد شد.

بر این اساس تنها خودرهای دودیفرانسیل دارای نشان و علائم یاد شده مجاز به ارائه خدمات گردشگری و انجام فعالیت های سافاری در این مناطق هستند.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با شماره های 09629، 6423 و 1423 در سراسر کشور آماده دریافت پیام امدادخواهان و اعزام گروه های امدادی است. ناوگان امداد خودرو کانون با پایگاه‌های امداد جاده‌ای، خودرو سبک، نیمه سنگین و سنگین و خودروهای ارائه دهنده خدمات تعمیراتی، آماده تسریع و تسهیل سفرهای گردشگران و مسافران در تمامی راه‌های مواصلاتی در تمام ایام سال است.

!
!
!