سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۳:۴۹ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
آغاز طرح امداد نوروزی بهمن موتور با بالاترین گستردگی
۱۳:۴۹ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز طرح امداد نوروزی بهمن موتور با بالاترین گستردگی

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش بهمن موتور از اجرای طرح امداد نوروزی 1401 بهمن موتور از 26 اسفند ماه امسال تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر میرمنصف، گفت: طرح امدادی ویژه نوروز 1401 از 26 اسفند ماه به مدت 18 روز تا چهاردهم فروردین اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های منتخب بهمن موتور از ساعت هشت تا 18 به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان این گروه خودروسازی خواهند بود.
وی ادامه داد: هم‌زمان مرکز پاسخگویی به مشتریان نیز به صورت شبانه‌روز آماده ارایه خدمات به هم‌وطنان است.
معاون خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن با اشاره به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیش بینی حجم سفرهای نوروزی اظهار کرد: برای هموطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت، پایگاه‌های ثابت امدادی در برخی از مسیرها و جاده‌ها مستقر شده و آماده ارایه خدمات خواهند بود.
مهندس میرمنصف با بیان اینکه امسال 1400 دستگاه خودرو امدادی با همکاری کانون جهانگردی و 1260 دستگاه خودرو امدادی با همکاری امداد خودرو ایران در این طرح مشارکت دارند، گفت: همکاری با کانون جهانگردی اتومبیلرانی و امداد خودرو ایران و ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین گستردگی و کمترین زمان ممکن و همچنین تامین و ارسال سریع و بدون توقف قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی ها در تمام ایام تعطیلات از جمله ویژگی های متمایز خدمات نوروزی امسال به شمار می آید.
وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده‌های کشور گفت: دریافت خدمات از امدادهای متفرقه مشکلاتی از جمله استفاده از قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین به همراه دارد؛ بنابراین شرکت بهمن موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، امکان دسترسی آسان و سریع به خدمات تضمین شده خود را برای همه هموطنان فراهم سازد.
گفتنی است، هموطنان می توانند از طریق شماره سراسری 48027 به صورت شبانه روزی، وب سایت و همچنین نرم افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند. گفتنی است، فهرست نمایندگی‌های منتخب انجام این طرح در وبسایت گروه بهمن به نشانی www.bahman.ir قرار گرفته است.

!
!
!