دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۷:۳۳ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
افزایش 30 درصدی اکیپ های خدماتی و امدادی سایپا
۱۷:۳۳ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
اجاره خودرو
تا 14 فروردین ماه سال 1401؛

افزایش 30 درصدی اکیپ های خدماتی و امدادی سایپا

گروه خودروسازی سایپا طی مراسمی طرح خدمات و امداد نوروزی 1401 را از 25 اسفند ماه به مدت 20 روز آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در طرح امداد و خدمات نوروزی 1401 گروه خودروسازی بیش از 1700 مرکز خدمات پس از فروش سایپا به همراه بیش از 5 هزار نفر پرسنل شبکه خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمت به مشتریان گروه خودروسازی سایپا و سایر خودروها هستند.

در نوروز امسال 940 نمایندگی، واحد سیار و ثابت امدادی به صورت کشیک آماده خدمات رسانی به مشتریان گروه خودروسازی سایپا هستند.

در مدت زمان اجرای طرح خدمات و امداد نوروز 1401 گروه خودروسازی سایپا، مشتریان می‌توانند برای دریافت خدمات از طریق شماره‌گیری 096550 بصورت شبانه‌روزی تماس حاصل کنند همچنین در این ایام سرویس‌های ادواری در محل مشتری با شماره 84444امکان‌پذیر خواهد بود.

در مراسم آغاز طرح خدمات و امداد نوروز 1401 گروه سایپا که صبح امروز در شرکت سایپا یدک برگزار شد، علیمردان عظیمی رئیس هیات مدیره گروه سایپا با تاکید بر اینکه ارائه خدمات در طرح نوروزی باید درست و به‌موقع انجام شود تصریح کرد: قطعات و تجهیزات پرمصرف در ایام نوروز امسال باید در تمامی اکیپ های سیار و ثابت تامین و موجود باشد.

وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات در طرح نوروز بایستی درست، صادقانه و به‌ موقع انجام شود، افزود: با کاهش همه گیری بیماری کرونا و برداشتن محدودیت های سفر و افزایش استقبال مردم از سفرهای نوروز انتظار می رود که خدمات سایپا نیز به مشتریان و در شأن آن ها افزایش یابد.

 

سایپارئیس هیات مدیره گروه سایپا در ادامه خواستار نظارت واحدهای بازرسی بر نرخ ارائه خدمات به خودروهای گروه سایپا و غیر سایپا در طرح نوروز امسال شد و اظهار داشت: ارائه خدمات در طرح نوروزی باید صادقانه باشد و نباید از روی رفع تکلیف و بدون نظارت بر نحوه خدمات از مردم در جاده‌ها و محورها سواستفاده شود.

قیمت قطعات و خدمات نوروزی نباید بالاتر از نرخ مصوب ارائه شود

عظیمی همچنین بر لزوم تامین لوازم و قطعات پرمصرف در اکیپ های سیار تاکید کرد و افزود: قیمت قطعات و خدمات نباید بالاتر از قیمت مصوب ارایه شود و گروه خودروسازی سایپا حتی به خودروهای غیرسایپایی تعهد خدمات صادقانه خواهد داشت.

در ادامه این مراسم سیدمحمد موسوی مدیرعامل سایپا یدک نیز تصریح کرد: با توجه به واکسیناسیون انجام شده انتظار می رود امسال حجم سفرهای نوروزی 30 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد.

وی در همین راستا از افزابش 30 درصدی تعداد اکیپ های سایپا یدک و امداد خودرو نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: در نوروز امسال 500 واحد امدادی در جاده ها به صورت شبانه‌روزی فعالیت خواهند کرد.

آغاز طرح توسعه خودروهای جایگزین گروه سایپا

مدیرعامل سایپا یدک همچنین در خصوص بازه زمانی ارائه خدمات به مشتریان در نوروز امسال خاطرنشان کرد: در مراکز استان‌ها، امدادگران سایپا حداکثر در بازه زمانی 20 دقیقه ای خود را به مشتریان و متقاضیان رسانده و خدمات ارائه خواهند کرد.

لازم به ذکر است پیش از رژه نمایشی خودروهای امدادی سایپا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و ایفای حقوق مشتریان و در چارچوب آئین‌نامه اجرائی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، طرح توسعه خودروهای جایگزین امروز (25 اسفند ماه) آغاز گردید.

!
!
!