شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
فروش خودرو در شیراز
۱۱:۰۱ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فروش خودرو در شیراز

فروش خودرو دست دوم همیشه با چالش‌هایی رو به رو بوده است. فروشنده‌ها و خریداران برای این معامله باید به نکات بسیار مهمی توجه کنند.

به گزارش پرشین خودرو، فروش ماشین کارکرده در کشورهای مختلف دنیا به شکل‌های مختلفی و توسط نمایندگی‌های متفاوتی انجام می‌شود. در ایران نیز به همین شکل است. افراد می‌توانند برای فروش خودرو به صورت اینترنتی عمل کرده و از سایت فروش خودرو دست دوم کمک بگیرند یا به صورت حضوری و در بازار آن را به خریداران واگذار کنند. در این مطلب قصد داریم به بررسی فروش خودرو در شیراز و به طور کلی اهمیت خرید و فروش امن و مطمئن و سریع خودرو بپردازیم.

 

فروش خودرو در شیراز

 

خرید و فروش امن و مطمئن خودرو

زمانی که افراد قصد خرید یا فروش خودرو به صورت دست دوم را دارند باید از امن بودن معامله اطمینان حاصل کنند. این مورد درواقع مهم‌ترین رکن معامله ماشین است. در صورتی که ماشین را به صورت نو و از نمایندگی‌های معتبر تهیه کنید، با این مشکلات رو به رو نخواهید شد. اما زمانی که قصد خرید یا فروش خودرو دست دوم را داشته باشید، شرایط متفاوت است.

زیرا در این حالت شما باید با یک شخص دیگر معامله را انجام دهید. آن شخص می‌تواند بنگاه خرید و فروش ماشین باشد، یا شخصی باشد که به واسطه سایت‌هایی که کاربران آگهی شخصی ثبت می‌کنند، با آن آشنا شده اید. به هرحال از هر روشی که استفاده کنید، باید مراقب کلاهبرداران  و سودجویان باشید.

در این میان می‌توانید علاوه بر راه‌هایی که گفته شد، از وب سایت‌هایی مانند خودرو 45 کمک بگیرید. این وب سایت خدمات فروش ماشین دست دوم را ارائه می‌دهد و در شهرهای مختلف ایران نیز شعبه دارد.

 

فروش خودرو در شیراز

 

فروش خودرو در شیراز

 

خرید و فروش خودرو در شیراز و به طور کلی فروش خودرو دست دوم توسط وب سایت خودرو 45 انجام می‌شود. این شرکت در شهر شیراز نیز شعبه دارد. بنابراین اگر قصد فروش خودروی خود را دارید، می‌توانید پیش از هرچیز و درواقع قبل از دغدغه‌های معامله با شخص، به این شرکت مراجعه کرده و پس از کارشناسی ماشین، درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه به معرفی این پلتفورم فروش اینترنتی خودرو میردازیم.

برای فروش ماشین در شیراز به شکل حضور در محل می توانید به آدرس شعبه شیراز خودرو 45: شیراز، بلوار آزادی، خیابان سمیه خیابان حدادی پلاک 16 مراجعه کنید.

 

فروش اینترنتی خودرو

 

فروش اینترنتی خودرو یکی از گزینه‌های پیش رو برای کسانی است که قصد فروش خودروی خود را دارند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران خدمات آنلاین، امکان خرید و فروش خودرو در بستر آنلاین نیز فراهم آمده است. در همین راستا شرکت‌های متفاوتی ایجاد شده‌اند که می‌توانند در این امر به شما کمک کنند.

برای اطمینان از اعتبار شرکت‌ها نیز می‌توانید سوابق آن ها را در اینترنت جستجو کنید. در ادامه نیز به معرفی یکی از بهترین وب سایت‌های فروش خودرو دست دوم خواهیم پرداخت.

 

فروش خودرو کارکرده به روش امن

 

فروش سریع خودرو

 

وب سایت خودرو 45 می‌تواند به عنوان یک منبع برای آگاهی از قیمت روز خودرو و مشاهده آگهی‌های کارشناسی شده و با قیمت منصفانه استفاده شود. همچنین که در هر آگهی مشخصات کامل ماشین که توسط کارشناسان خودرو 45 برآورد و بررسی شده، ثبت شده است.

بنابراین متقاضیان می‌توانند به راحتی همه اطلاعات ماشین را در یک صفحه مشاهده کنند. همچنین عکس‌های ماشین که در زوایای مختلف گرفته شده نیز در آگهی وجود دارد. در ادامه به فرآیند خرید و فروش خودرو توسط این استارتاپ خواهیم پرداخت.

یکی از مهم ترین خدمات خودرو 45 فروش و خرید خودرو کارکرده است که با یک بار مراجعه به یکی از شعب این شرکت می‌توانید در زمان کوتاه خودروی خود را با بهترین قیمت و همچنین زمان کم بفروشید. اما این  کار به چه شکلی صورت می‌گیرد؟

فردی که درخواست فروش خودروی خود را دارد باید ابتدا آگهی خود را در وب سایت این شرکت ثبت کند. سپس با او تماس گرفته می‌شود و پس از آن می‌تواند با ماشینی که قصد فروش آن را دارد در زمان تعیین شده به نزدیک‌ترین شعبه خودرو 45 مراجعه کند.

در آن جا کارشناسی‌های لازم از جمله کارشناسی فنی و ظاهری با دقت زیاد و با استفاده از وسایل دیجیتالی انجام می‌شود. طبق گفته این شرکت 145 قسمت از ماشین توسط ابزار پیشرفته بررسی می‌شود.  همچنین از تمامی زوایا از ماشین عکس‌برداری می‌شود. در آخر نیز برای بررسی سیستم تعلیق و بررسی نهایی فنی یک تست سواری انجام می‌شود.

از مزایای استفاده از این سرویس می‌توان به مواردی مانند تحویل آنی، معامله امن و منصفانه و فروش فوری ماشین اشاره کرد. پس از کارشناسی خودرو، آگهی فروش آن در وب سایت ثبت می‌شود. به این طریق نیز می‌توان خودرو را به صورت کارشناسی شده و به شکل امن خرید و فروش کرد. البته آگهی برای افرادی که قصد خرید ماشین دارند نیز فرستاده می‌شود.

 

کلام آخر

همانطور که خواندید امروزه فروش خودرو دست دوم بسیار ساده‌تر از سال‌های اخیر شده است. زیرا می‌توانید به راحتی و به صورت اینترنتی آن را انجام دهید. در همین راستا نیز شرکت‌های متفاوتی هستند که به صورت کارشناسی شده و امن به شما کمک خواهند کرد. همچنین برای فروش خودرو در شیراز نیز می توانید به شعبه خودرو 45 در این شهر مراجعه کنید.

https://khodro45.com/


 

!
!
!