پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۰۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
طرح امداد نوروزی شرکت مدیران‌خودرو آغاز شد
۱۴:۰۶ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
با تمرکز ویژه بر تعمیر خودرو در محل امدادخواه؛

طرح امداد نوروزی شرکت مدیران‌خودرو آغاز شد

طرح امداد نوروزی شرکت مدیران خودرو از صبح امروز ۲۶ اسفندماه آغاز و به مدت ۱۷ روز در جریان خواهد بود.

محمد حسن گرمان مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو با اعلام آغاز رسمی طرح امداد نوروزی این شرکت خودروسازی، گفت: طرح امداد نوروزی مدیران خودرو از صبح امروز ۲۶ اسفندماه آغاز شده است و تا ساعات پایانی روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت ضمن اینکه روز ۱۴ فروردین نیز ارائه خدمات امدادی ذیل همین طرح در جریان خواهد بود.

وی همچنین از اختصاص یک بسته هدیه نوروزی به امدادخواهان در سراسر کشور خبر داد و افزود: در این طرح به امدادخواهان یک بسته هدیه از طرف شرکت مدیران خودرو اهدا می‌شود همچنین در پایان هر روز کاری نیز به قید قرعه یک هدیه یه امدادخواهان همان روز به رسم یادبود و قدردانی اهدا خواهد شد.

گرمان تعداد خودروهای فعال در این طرح را ۱۱۳ دستگاه اعلام و تصریح کرد: در ۳۱ استان کشور نمایندگی های مجاز مدیران‌خودرو در ورودی شهرها آماده‌باش هستند تا در صورت نیاز بتوانند با کمترین فوت وقت خدمات متناسب با نیاز مشتریان را ارائه کنند همچنین مرکز تماس خدمات پس از فروش مدیران‌خودرو با شماره ۰۲۱۴۷۶۵۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت پیام و اعزام خودروی امدادی به محل امدادخواهان است.

مدیرعامل خدمات پس از فروش مدیران‌خودرو با تاکید بر حساسیت شرکت بر تامین قطعات موردنیاز در ایام نوروز و طرح امداد نوروزی مدیران خودرو، اظهار داشت: برای نیل به این هدف بسته‌های ویژه‌ قطعات در نظر گرفته شده است که به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو در سراسر کشور ارسال شده تا نگرانی از بابت تامین قطعات وجود نداشته باشد.

 

محمدحسن گرمان مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرووی تمرکز ارائه خدمات در طرح امداد نوروزی مدیران خودرو را بر روی رفع نقص خودرو در محل اعلام و بیان کرد: چنانچه خودروی امدادخواه به دلیل نقص فنی امکان تعمیر در محل نداشته باشد خودرو به نمایندگی منتقل و ارائه خدمات در نمایندگی انجام می‌شود و اگر به هر دلیلی خودرو نیاز به توقف طولانی مدت داشته باشد، امدادخواه با خودروی جایگزین به مقصد رسانده می‌شود.

محمدحسن گرمان در پایان خاطرنشان کرد: همانگونه که برای نمایندگی‌های سراسر کشور بسته ویژه قطعات در نظر گرفته شده است، ناوگان امدادی مدیران خودرو نیز با طیف گسترده تری از قطعات تجهیز شده تا بتوانند تعمیر و راه‌اندازی خودرو در محل را با گستره بیشتری انجام دهند و تا حد امکان از انتقال خودرو به محل نمایندگی جلوگیری کنند.

یادآور می‌شود، ارائه خدمات در طرح امداد نوروزی مدیران خودرو از امروز ۲۶ اسفند ماه آغاز شده است و تا پایان ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

!
!
!