پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۲۰:۴۱ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
معاون جدید تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو را بشناسیم
۲۰:۴۱ | ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

معاون جدید تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو را بشناسیم

در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محسن رضایی منش معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو شد.

به گزارش پرشین خودرو، مهندس رضائی منش دارای لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید و فوق لیسانس مدیریت اجرائی صنعت خودرو است.

وی، 25 سال حضور در صنعت خودرو و همه رده های مختلف سازمانی در واحدهای گوناگون از جمله تولید ریخته گری، معاونت کیفیت و معاونت طراحی و توسعه محصول و پلتفرم و ... را داراست.

مدیر پروژه اجرائی وپشتیبانی پروژه محصول دنا، مدیر اجرائی پروژه موتور دیزل، ریاست پروژه های خدمات فنی ایران خودرو، مدیریت اجرائی نت خدمات فنی، عضو هئیت مدیره و نایب رئیس شرکت سازه، مجری پروژه مانیتورینگ حامل های انرژی، مدیریت طراحی فرآیند و ساخت نمونه محصولات جدید، مدیر مهندسی خودروی پروژه تارا، مدیر مهندسی خودروی k125 کراس اور ایران خودرو، مدیر طراحی و ساخت خودروی کم مصرف اقتصادی، مدیریت پیش توسعه و تکوین محصول ایران خودرو از جمله سوابق معاون جدید تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو است.

رضایی منش یکی از مدیران جهادی برای طراحی و تولید محصول تارا است و این محصول تمام استاندارهای اجباری و ایمنی را در فرآیند طراحی دارا می باشد.

با انتصاب نامبرده به عنوان معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول، امیدواریم تحولی در حوزه محصولات جدید ایران خودرو محقق شود.

نظر بینندگان
حمید
vote
vote
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
باسلام بدون تردید این انتصاب منتج به تحولی بزرگ در عرصه‌ی طراحی و ساخت و تحقق شعار مدیریت جهادی و شایسته سالاری خواهد شد. دکتر رضایی منش با اشراف کامل به کلیه حوزه های خودروسازی بیانات معظم له را تحقق خواهد بخشید.
حامد
vote
vote
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
خودروی تارا نسبت به بقیه (مثل سمند و تیبا و غیره) با سرعت خوبی در زمان تحریم ها به بازار عرضه شد... امیدوارم آقای رضایی منش و همکارهای ایشان با سرعت بیشتر و کیفیت بهتر, موجب ورود خودروهای بروز در زمان مناسب به بازار شوند...
!
!
!