شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۳۹ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۱
اعلام آمادگی کروز برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین
۱۰:۳۹ | ۱۴۰۱/۰۱/۰۱
اجاره خودرو
مدیرعامل صنایع تولیدی کروز مطرح کرد:

اعلام آمادگی کروز برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین

در پی نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال‌آفرین»، گروه قطعه سازی کروز اعلام آمادگی کرد تا با تمام توان و استفاده از ظرفیت های داخلی، تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین را به ارمغان آورد تا با جدیت بیشتری اهداف تولید دنبال شود.

به گزارش پرشین خودرو، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و ایام ولادت حضرت بقیةالله الاعظم(عج) به ملت بزرگ ایران و همه ملت‌های همدل، سال جدید را سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری کردند. ایشان معیار قرار دادن تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین را موجب حرکت رو به جلو و محسوس در همه اهداف اقتصادی دانستند.

در این رابطه نادر سخا مدیر عامل گروه قطعه سازی کروز، آمادگی کامل این گروه را برای تحقق شعار سال و ادامه روند افزایش تولید در سال جاری اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه تولید محصولات دانش بنیان پیش از نیز در این مجموعه انجام شده است اعلام کرد که این روند با جدیت و سرعت بیشتر در کروز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ۱۲ هزار نفر به صورت مستقیم و ۶۰ هزار نفر به صورت غیر مستقیم در کروز مشغول به کار هستند، گفت: این ها سربازان جنگ اقتصادی هستند و امسال با افزایش تولید دانش بنیان، افزایش اشتغال را در کروز شاهد خواهیم بود.

سخا ضمن تاکید بر اینکه اهداف تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرین با قوت بیشتری‌ در گروه قطعه سازی کروز دنبال خواهد شد، نقشه راه این مجموعه را تاسی از فرمایشات مقام معظم له بر مبنای تحول در تولید، افزایش اشتغالزایی، توسعه محصولات دانش بنیان و نوآوری در قطعات ترسیم کرد.

!
!
!